kpb

Baranki w pieluchach - Excentrycy


czwartek, 28 stycznia 2016, godz. 11.00
W czwartek, 28 stycznia, o godzinie 11.00 zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na nagrodzony Srebrnymi Lwami na festiwalu w Gdyni film Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy z Maciejem Stuhrem w roli głównej oraz plejadą polskich gwiazd w kreacjach drugoplanowych.

BILETY: tylko 12 zł


EXCENTRYCY, CZYLI PO SŁONECZNEJ STRONIE ULICY
| EXCENTRYCY, CZYLI PO SŁONECZNEJ STRONIE ULICY
reż. Janusz Majewski, Polska 2015, 113'

Festiwal Filmowy w Gdyni 2015: Srebrne Lwy, druga nagroda festiwalu
najlepsza drugoplanowa rola męska - Wojciech Pszoniak

Niezwykła historia jazzmana (Maciej Stuhr), który u schyłku lat 50. XX powraca z Anglii do Polski. Wraz z grupą ekscentrycznych muzyków zakłada swingowy big-band. Gwiazdą zespołu zostaje Modesta (Natalia Rybicka), wspólnie odnoszą wielki sukces. Muzyk szybko traci głowę dla uwodzicielskiej i tajemniczej femme fatale. Wkrótce zaczyna ich łączyć gorący romans. Jako król i królowa swingu ruszają w trasę koncertową po Polsce, a ich życie zaczyna przypominać hollywoodzki film. Czy uczucie okaże się prawdziwe?

Obok Macieja Stuhra i Natalii Rybickiej na ekranie prawdziwa aktorska uczta: popis wokalny da Sonia Bohosiewicz. W ekscentrycznego stroiciela fortepianów i geniusza muzycznego – Felicjana Zuppe wcielił się Wojciech Pszoniak. Za swoją rolę otrzymał nagrodę za najlepszą rolę drugoplanową na Gdynia Film Festiwal. Partnerują im: Anna Dymna, Adam Ferency, Jerzy Schejbal, Paweł Królikowski, Wiktor Zborowski. Obok zawodowych aktorów na ekranie debiutuje Wojtek Mazolewski.

Pochwała życia, pasji, radości. Alicja Sterna, Onet.pl
Bawi, wywołuje emocje i brzmi fenomenalnie. Adam Siennica, NaEkranie.pl
Wspaniały film. Małgorzata Steciak, Stopklatka.pl
Entuzjastycznie przyjęci przez publiczność podczas 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Radio Gdańsk
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52).PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       
Bookmark and Share

archiwum