kpb

Baranki w pieluchach - Big Short


czwartek, 7 stycznia 2016, godz. 11.00
W czwartek, 7 stycznia, o godzinie 11.00, Kino Pod Baranami zaprasza rodziców z małymi dziećmi na pierwszy seans z cyklu Baranki w Pieluchach w nowym roku.

Tym razem polecamy film Big Short - opartą na prawdziwych wydarzeniach historię, które stały się zarzewiem kryzysu finansowego w 2008 roku. W rolach głównych plejada gwiazd: Christian Bale, Ryan Gosling, Steve Carell, Melissa Leo, Marisa Tomei, Brad Pitt oraz Selena Gomez.

BILETY: tylko 12 zł


BIG SHORT | THE BIG SHORT
reż. Adam McKay, USA 2015, 130'

4 nominacje do Złotych Globów: najlepszy film, najlepszy scenariusz, najlepszy aktor - Steve Carell i Christian Bale

Zadziwiające, jak zaledwie kilku mężczyzn - poprzez spekulacje, malwersacje, balansowanie na granicy prawa - doprowadziło do gigantycznej zapaści gospodarczo-ekonomicznej właściwie w każdym zakątku globu.

Sensacyjne kulisy wydarzeń, które wpłynęły na każdego z nas.

Scenariusz filmu oparty jest na bestsellerowej książce Michaela Lewisa „Wielki szort. Mechanizm maszyny zagłady”. Autor znany jest także z przeniesionych na wielki ekran książek „Wielki Mike. The Blind Side”, „Moneyball”. Tytułowe „Short” to w języku bankowości forma spekulacji. Właściciel waloru zyskuje, gdy jego wartość traci; oceniając, że cena inwestycji jest zbyt wysoka, zyskuje na jej korekcie.

Adam McKay dokonał cudu! Nie tylko przeniósł na ekran skomplikowany materiał książkowy, ale przede wszystkim przełożył język Wall Street na zrozumiały dla publiczności kinowej. Ale to nie wszystko, McKay skomponował też jedną z najlepszych obsad aktorskich w mijającym roku (...). Każdy z aktorów gra na najwyższych obrotach. Deadline.com
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum