kpb

Baranki w pieluchach - Steve Jobs


czwartek, 26 listopada 2015, godz. 11.00
W czwartek, 26 listopada, o godz. 11.00 zapraszamy rodziców wraz z małymi dziećmi na najnowszy film Danny’ego Boyle’a (laureata Oscara za film Slumdog. Milioner z ulicy), w którym mierzy się z postacią jednego z największych geniuszy współczesnego świata - Stevem Jobsem.

BILETY: tylko 12 zł


STEVE JOBS
| STEVE JOBS
reż. Danny Boyle, USA 2015, 122’

59. Festiwal Filmowy w Londynie 2015: film zamknięcia
2015: Festiwal Filmowy w Telluride, Colorado; Nowojorski Festiwal Filmowy

Walka o przetrwanie, wyścig z czasem, genialny umysł i pomysły, które zrewolucjonizowały rzeczywistość XX i XXI wieku.

Film ukazuje kulisy wielkich konferencji, podczas których Jobs ogłasza światu trzy milowe osiągnięcia. Poznajemy go przed prezentacją Macintosha w 1984, a opowieść kończy się w 1998 roku, kiedy Jobs przedstawia światu iMaca. 

W rolę Steve'a Jobsa wcielił się Michael Fassbender (Wstyd, Zniewolony. 12 Years a Slave). Obok niego na ekranie zobaczymy laureatkę Oscara Kate Winslet (Rzeź, Małe dzieci), Jeffa Danielsa (Stan gry, Newsroom), a także Setha Rogena (Pół na pół, Wpadka) w roli Steve'a Wozniackiego, współtwórcy Apple.

Reżyser o bohaterze filmu: Jobs według Sorkina to postać szekspirowska. Błyszczy, jest brutalny i zarazem zabawny. W charakterze Jobsa kryje się wiele osób, wiele rożnych wcieleń. On jest jak osobna planeta, wokół której krążą inni, oddani mu bez reszty. Czasem spotykamy takich ludzi, oni wytwarzają własną grawitację. Ich siła jest tak wielka, że z zewnątrz wydają się potworami. Pokazanie tego na ekranie jest wyzwaniem. I Jobs jest takim monstrum, stworzonym przez piękny język i… dwie kobiety.

Steve Jobs to wciągający dramat z pazurem, fascynującym, wielowymiarowym bohaterem, świetnym scenariuszem i takimi aktorami. Dagmara Romanowska, Film.onet.pl

Kino skupione na charakterach (...). Fantastycznie zaaranżowany oraz genialnie zagrany przez całą ekipę film nie powinien zrazić nawet największych fanów geniuszu Jobsa. Radek Folta, MoviesRoom
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum