kpb

Filmowy Indeks 2015/2016

od listopada 2015 do czerwca 2016Ruszyła kolejna edycja akcji FILMOWY INDEKS organizowanej przez Kino Pod Baranami. Dzięki niej krakowscy studenci i doktoranci mogą być na bieżąco z najciekawszymi premierami filmowymi, przy okazji zyskując atrakcyjne zniżki oraz darmowe bilety.

Kino Pod Baranami rozdaje krakowskim studentom Filmowe Indeksy. Każdy obejrzany w Baranach film nagradzany jest „zaliczeniem”, a odpowiednia liczba „zaliczeń” premiowana darmowymi biletami, prezentami i zniżkami w ciekawych miejscach na mapie Krakowa. Filmowe Indeksy, które trafiają do rąk studentów, ułatwiają im kontakt z dobrym kinem, które od lat stanowi repertuar Kina Pod Baranami zrzeszonego w sieci kin europejskich Europa Cinemas, Sieci Kin Studyjnych oraz w Polskiej Sieci Kin Cyfrowych; kina docenionego przez publiczność w Krakowie, Polsce i Europie.

Studenci to stali bywalcy Kina Pod Baranami. Interesują ich filmy odważne, płynące pod prąd, które promujemy. Akcja FILMOWY INDEKS to ukłon w ich stronę. Wiemy, że studencka kieszeń nie zawsze pozwala na częste wizyty w kinie. Dlatego posiadaczy Filmowych Indeksów nagradzamy darmowymi wejściówkami – mówi Marynia Gierat, szefowa Kina Pod Baranami.

Tegorocznej edycji FILMOWEGO INDEKSU partnerują zarówno doskonale znane Krakowianom lokale (Bar Sałatkowy Chimera, Piwnica pod Baranami), jak i nowe, równie ciekawe adresy (nowo otwarty Starbucks w Pałacu pod Baranami czy wszystkie lokale sieci Bobby Burger w Krakowie!), które posiadaczom FILMOWYCH INDEKSÓW udzielają zniżek, motywując do oglądania filmów i zbierania „zaliczeń”. Po raz kolejny w akcji uczestniczy również krakowski Park Wodny, natomiast nowym punktem na Indeksowej mapie jest klub Fitness Młyn.

REGULAMIN akcji Filmowy Indeks - poniżej.

Wydarzenie na Facebooku: http://on.fb.me/1NgWd6Z .O ZNIŻKACH:

Fitness Młyn
(ul. Dolnych Młynów 5)

Fitness Młyn to niewielki, ale klimatyczny klub w centrum miasta. Wyjątkowy charakter klubu tworzą XIX-wieczne ściany starych młynów w połączeniu z nowoczesną aranżacją wnętrz. Gra kolorów i świateł, drewniane podłogi, ciepło kominka, oraz odpowiednio dobrana muzyka sprawią, iż każdy trening jest wyjątkowy w swojej formie i przekazie, a różnorodność zajęć daje możliwość wyboru treningu odpowiedniego do Waszego samopoczucia.
W ofercie m.in.: zajęcia fitness, indoor cycling, yoga, siłownia, treningi personalne itd.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów:
zniżki dla studentów: 25% rabatu na miesięczny karnet OPEN


Park Wodny Kraków
(ul. Dobrego Pasterza 126)

Park Wodny w Krakowie (czynny od 8 do 22) jest jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. To największy kryty aquapark w Polsce. Miejsce zapewnia wspaniałą i zdrową zabawę oraz wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. Nie tylko dla najmłodszych!

dla posiadaczy Filmowych Indeksów:
10% rabatu na zakup biletu 2-godzinnego lub bez limitu czasu. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku, dla studentów do 26 roku życia. Promocje nie łączą się (Studenckie Wtorki). Zniżkę może uzyskać właściciel Filmowego Indeksu posiadający minimum 3 „zaliczenia”, po okazaniu Indeksu w kasie wraz z ważną legitymacją studencką.


Piwnica pod Baranami
(Rynek Główny 27)

Piwnica pod Baranami, usytuowana w sąsiedztwie Kina Pod Baranami, to miejsce stworzone dla osób zainteresowanych i związanych ze sztuką, którzy w życiu kierują się pasją. Bar w kultowej Piwnicy pod Baranami, która gościła u siebie wielu znanych krakowskich artystów, jest otwarty do ostatniego gościa.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów:
duże Tyskie - 6 zł, wódka (Wyborowa) mała - 3 zł, duża - 6 zł, reszta asortymentu z rabatem 10%.


Starbucks w Pałacu pod Baranami
(Rynek Główny 27)

Kawiarnie Starbucks są przystanią miłośników kawy na całym świecie. Wybierają oni Starbucks, ponieważ wiedzą, że zawsze mogą tam liczyć na wyjątkową obsługę, rodzinną atmosferę i kubek wyśmienitej profesjonalnie palonej i świetnie zaparzonej kawy.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów:
zniżki: 2 zł na wszystko


Bobby Burger
(ul. Tomasza 31, ul. Szczepańska 3, ul. Dywizjonu 303 31K oraz ul. Bożego Ciała 14)

Bobby Burger jest jednym z pionierów kultury slow food w Polsce. Powstał z potrzeby stworzenia miejsca, które złamie monopol budek z kebabami czy stacji benzynowych na nocne posiłki dla młodych ludzi. Celem marki jest dać przyjemność i budować klimat, który tworzy z lokali coś więcej niż miejsce, w którym szybko można zjeść. Tu burgery wrócają do korzeni - stają się potrawą dla każdego, na którą wszystkich stać.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów:
zniżki: 10% na burgery


Bar Sałatkowy - Chimera
(ul. Św. Anny 3)

Bar Sałatkowy „Chimera” jest pierwszym i największym tego typu lokalem w Krakowie. Mieści się w zadaszonym i ogrzewanym podwórzu średniowiecznej kamienicy. Na dziesięciometrowej ladzie pełnej różnorakich sałatek (ponad 40 rodzajów), można znaleźć ciepłe dania mięsne i wegetariańskie (30 rodzajów), własnych wypieków i naturalnych soków.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów:
darmowy grzaniec/herbata/ciastko przy zakupie powyżej 5 złREGULAMIN akcji FILMOWY INDEKS

ZASADY OGÓLNE:

1. Regulamin dotyczy akcji Filmowy Indeks.

2. Akcja trwa od 6.11.2015 do 30.09.2016.

a. Druki Filmowych Indeksów wydawane są do 30 czerwca 2016.

b. Od 1 lipca do 30 września 2016 można uzupełniać indeksy otrzymane w okresie 6.11.2015 - 30.06.2016.

3. Organizatorem akcji jest Kino Pod Baranami.

4. Uczestnikami akcji są Widzowie posiadający aktualną legitymację studencką lub legitymację doktorancką, którzy zakupili bilet na dowolny seans w Kinie Pod Baranami.


AKCJA“FILMOWY INDEKS”:

1. Każdy uczestnik akcji, który zakupił bilet na dowolny seans w Kinie Pod Baranami może uzyskać druk Filmowego Indeksu, w którym na start otrzymuje jedną pieczątkę.

2. Filmowy Indeks można otrzymać w kasie Kina. Należy upomnieć się o Indeks przy zakupie biletu.

3. Zakup jednego biletu na dowolny seans w Kinie Pod Baranami daje prawo do uzyskania JEDNEJ pieczątki w Filmowym Indeksie. W przypadku kiedy uczestnik akcji zakupuje kilka biletów na ten sam seans, otrzymuje TYLKO jedną pieczątkę.

4. Pieczątki do Filmowego Indeksu wbijane są TYLKO I WYŁĄCZNIE W MOMENCIE ZAKUPU BILETU w kasie Kina.

5. W chwili otrzymania biletu gratisowego, uczestnik akcji nie otrzymuje stempla w Filmowym Indeksie.

6. Pieczątki z różnych Indeksów nie sumują się.


ZASADY KORZYSTANIA Z PROMOCJI:

1. Po „zaliczeniu” 3 filmów, Widz zyskuje możliwość korzystania ze zniżek w: klubie Fitness Młyn
Parku Wodnym Kraków, Piwnicy pod Baranami, wszystkich krakowskich lokalach sieci Bobby Burger, Barze Sałatkowym - Chimera oraz w Starbucks mieszącym się w Pałacu pod Baranami, otrzymuje także możliwość zakupu dwóch biletów w cenie jednego (do zakupionego biletu drugi - na ten sam film - otrzymuje gratis).

2. Po „zaliczeniu” 6 filmów, Widz otrzymuje jeden bilet gratis na dowolny film

3. Po „zaliczeniu” 9 filmów, Widz otrzymuje jako premię dwa bilety gratis na dowolne filmy.PARTNERZY:

   
     PATRONI
:
   
   

Bookmark and Share

archiwum