kpb

Baranki w pieluchach - Gra tajemnic (seans o g. 10.45)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: wyjątkowo 14 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 22 stycznia 2015, godz. 10.45


GRA TAJEMNIC | THE IMITATION GAME
reż. Morten Tyldum, Wielka Brytania/USA 2014, 115’

8 nominacji do Oscarów 2015: najlepszy film, najlepsza reżyseria, najlepszy aktor - Benedict Cumberbatch, najlepsza aktorka drugoplanowa - Keira Knightley, najlepsza muzyka - Alexandre Desplat, najlepszy scenariusz adaptowany - Graham Moore, najlepszy montaż, najlepsza scenografia
5 nominacji do Złotych Globów 2015: najlepszy film - dramat, najlepszy aktor w dramacie, najlepsza aktorka drugoplanowa, najlepsza muzyka, najlepszy scenariusz
MFF w Toronto 2014: Nagroda Publiczności

Film opowiada emocjonującą historię Alana Turinga, utalentowanego brytyjskiego matematyka, który w kluczowym momencie II wojny światowej złamał niemiecki kod Enigma. Dokonania kierowanego przez niego zespołu naukowców pozwalają położyć kres najbardziej okrutnej wojnie w historii - wcześniej, niż wydawało się to możliwe. Turing w blasku chwały przystępuje do badań, których efektem będzie największa rewolucja naszych czasów - powstanie komputera. Mimo zasług ekscentryczny geniusz wpadnie w poważne kłopoty, które doprowadzą do nieoczekiwanego zwrotu akcji.

W rolach głównych występują Benedict Cumberbatch (Sierpień w hrabstwie Osage, serial „Sherlock”) oraz nominowana do Oscara Keira Knightley (Duma i uprzedzenie, Niebezpieczna metoda).

Elektryzujący thriller szpiegowsko-wojenny i wzruszająca historia ekscentrycznego, przez lata samotnego geniusza z mistrzowską, typowaną do Oscara kreacją Benedicta Cumberbatcha. Gra tajemnic to obowiązkowy tej zimy seans filmowy. Pola Wilczarz, Stopklatka.pl
PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                             

                             
Bookmark and Share

archiwum