kpb

Dojrzałe kino - FotografW środę (14 stycznia) o godzinie 11.00 Kino Pod Baranami zaprasza dojrzałych widzów na zaskakujący polski thriller w reżyserii Waldemara Krzystka - Fotograf.

Dojrzałe Kino jest cotygodniowym cyklem filmowym skierowanym do dojrzałych widzów. Kino Pod Baranami wraz z redaktor Marią Malatyńską w każdą środę zachęca seniorów do oglądnięcia wybranej premiery kinowej, wysłuchania ciekawej prelekcji i wzięcia udziału w dyskusji na temat obejrzanego filmu. W cenę biletu wliczony jest także drobny poczęstunek w postaci kawy, herbaty i ciasteczek.

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

Strona Dojrzałego Kina: www.dojrzalekino.pl
prowadzona przez uczestników cyklu Dojrzałe Kino!

Projekcji filmu tradycyjnie towarzyszyć będzie rozmowa przy kawie i herbacie.

Bilety dla seniorów: tylko 12 zł
środa, 14 stycznia 2015, godz. 11.00

FOTOGRAF | FOTOGRAF
reż. Waldemar Krzystek, Polska 2014, 117’

Festiwal Filmowy Gdynia 2014: najlepsza drugoplanowa rola kobieca - Elena Babenko, Nagroda Jury Młodzieżowego
najlepszy film festiwalu wg krytyków w rankingu opublikowanym przez miesięcznik KINO

Tomasz Kot, Adam Woronowicz i Sonia Bohosiewicz w mrocznym i zaskakującym thrillerze Waldemara Krzystka, twórcy głośnych 80 milionów - oficjalnego polskiego kandydata do Oscara oraz nagrodzonej Złotymi Lwami na festiwalu filmowym w Gdyni Małej Moskwy

Mieszkańców Moskwy terroryzuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze nadali mu przydomek „Fotograf”, gdyż przy ciałach ofiar zostawia kartoniki z numerami, stosowane przez ekipy śledcze, kiedy fotografują miejsca zbrodni. Wszystkie tropy prowadzą do Polski i serii dramatycznych wydarzeń, które rozegrały się tam przed laty. Rosyjska ekipa dochodzeniowa wyrusza do naszego kraju, korzystając na miejscu ze wsparcia oficera lokalnej policji (Adam Woronowicz). W składzie ekipy jest policjantka Natasza - jedyna osoba, która rozmawiała z mordercą i zdołała przeżyć. Jedyna, która jest w stanie go rozpoznać, gdyby doszło do konfrontacji.
zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

          


PARTNERZY:

          

     

            
         
Bookmark and Share

archiwum