kpb

Paddington - pokazy przedpremierowe

PADDINGTON - POKAZY PRZEDPREMIEROWE
25 grudnia - 1 stycznia

czwartek, 25 grudnia, godz. 17.00
piątek-wtorek, 25-30 grudnia, godz. 13.00 i
17.00
środa, 31 grudnia, godz.
15.15
czwartek, 1 stycznia, godz. 15.15 i
17.00Zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu Paddington - ekranizacji przygód uroczego niedźwiadka. Seanse odbywać się będą codziennie, od 25 grudnia 2014 roku do 1 stycznia 2015 roku. Film wchodzi na polskie ekrany 2 stycznia przyszłego roku.

Historia misia Paddingtona to fantastyczna opowieść dla wszystkich dzieci i... ich rodziców.

Uroczy niedźwiadek imieniem Paddington po raz pierwszy skradł serca dziecięcej publiczności w 1958 roku - gdy Michael Bond powołał go do życia jako głównego bohatera książki „Miś zwany Paddington”. Zarówno ta, jak i kolejne części tworzące serię „Miś Paddington” sprzedały się na całym świecie w gigantycznym nakładzie 35 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na 40 języków.Opowieści o misiu Paddingtonie sprawdzają się również znakomicie w czasach współczesnych. Gdy wróciłem przypadkiem do tych książek ponad 9 lat temu, zaskoczyło mnie to, że ciągle były tak dowcipne i wciągające, mówi producent filmu. Rozbawiły mnie do łez, ale także poruszyły do żywego. Esencją opowieści o Paddingtonie jest historia outsidera poszukującego dla siebie domu - każdy potrafi utożsamić się z taką postacią.

W polskiej wersji językowej Paddingtonowi głosu użycza Artur Żmijewski.

Film w regularnym repertuarze Kina Pod Baranami od 2 stycznia 2015 roku.


O FILMIE:

PADDINGTON
| PADDINGTON
reż. Paul King, Wielka Brytania/Francja/Kanada 2014, 96’ (polski dubbing)

Któż nie zaopiekowałby się małym sympatycznym misiem siedzącym samotnie na wielkim dworcu kolejowym? Państwo Brown z dziećmi bez wahania przygarnęli uroczego niedźwiadka w czerwonym kapeluszu i... odtąd już nic nie było jak dawniej. Do Londynu miś Paddington przybył w tajemniczy sposób aż z Peru, ale ta podróż to dopiero początek przygód niezwykłego zwierzaka. Spokojne życie Jonathana Browna i jego siostry będzie teraz pełne nie tylko prześmiesznych sytuacji, ale i niesamowitych, magicznych zdarzeń.

Bookmark and Share

archiwum