kpb

Dojrzałe Kino - Co się wydarzyło w Madison CountyW środę (17 grudnia) o godzinie 10.45 zapraszamy dojrzałych widzów na jeden z najsłynniejszych melodramatów ostatnich dekad w reżyserii Clinta Eastwooda - CO SIĘ WYDARZYŁO W MADISON COUNTY.

Dojrzałe Kino jest cotygodniowym cyklem filmowym skierowanym do dojrzałych widzów. Kino Pod Baranami wraz z redaktor Marią Malatyńską w każdą środę zachęca seniorów do oglądnięcia wybranej premiery kinowej, wysłuchania ciekawej prelekcji i wzięcia udziału w dyskusji na temat obejrzanego filmu. W cenę biletu wliczony jest także drobny poczęstunek w postaci kawy, herbaty i ciasteczek.

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

Strona Dojrzałego Kina: www.dojrzalekino.pl
prowadzona przez uczestników cyklu Dojrzałe Kino!

Projekcji filmu tradycyjnie towarzyszyć będzie rozmowa przy kawie i herbacie.

Bilety dla seniorów: tylko 12 zł
środa, 17 grudnia 2014, godz. 10.45

CO SIĘ WYDARZYŁO W MADISON COUNTY | THE BRIDGES OF MADISON COUNTY
reż. Clint Eastwood, USA 1995, 135'


Oscary 1996 - nominacja: najlepsza aktorka pierwszoplanowa - Meryl Streep
Złote Globy 1996 - nominacje: najlepszy film - dramat, najlepsza aktorka w dramacie - Meryl Streep
Cezary 1996 - nominacja: najlepszy film obcojęzyczny


Franceska Jonson prowadzi monotonne życie gospodyni domowej. Mieszka na dużej farmie w stanie lowa wraz z mężem i dwójką dzieci. Gdy jej bliscy wyjeżdżają na parę dni na międzynarodowe targi, do Madison County przybywa Robert Kinkard, podróżnik i fotograf pracujący dla "National Geographic". Mężczyzna ma robić zdjęcia starych, zabytkowych mostów, z których słynie okolica. Stuka do drzwi domu Franceski, ponieważ chce się zapytać o drogę. Zaproszony, wchodzi na chwilę, by napić się mrożonej herbaty... To przypadkowe spotkanie pochodzących z różnych światów ludzi na zawsze odmieni ich życie.

Clint Eastwood i Meryl Streep w niezapomnianej adaptacji bestsellerowej książki Roberta Jamesa Walkera o miłości, trudnych wyborach i ich konsekwencjach.

zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

          


PARTNERZY:

          

     

            
         
Bookmark and Share

archiwum