kpb

Baranki w pieluchach - Śmieć (seans o g. 10.45)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 4 grudnia 2014, godz.
10.45

ŚMIEĆ | TRASH
reż. Stephen Daldry, Brazylia/Wielka Brytania 2014, 113’

Najnowszy film Stephena Daldry'ego, twórcy Godzin i Billy'ego Elliota, zrealizowany w barwnej scenerii Rio de Janeiro.

Trójka brazylijskich chłopców - Raphael, Gardo i Rato - wplątuje się przypadkowo w zakrojoną na szeroką skalę aferę korupcyjną z udziałem policjantów i wysoko postawionych polityków. Ścigani, torturowani i zastraszani, wspomagani jedynie przez młodą aktywistkę i cynicznego księdza, nie poddają się naciskom złych ludzi i wyruszają na ekscytującą i niebezpieczną przygodę, która całkowicie odmieni ich życie.

Śmieć to ekranizacja powieści Andy'ego Mulligana według scenariusza Richarda Curtisa (To właśnie miłość, Czas na miłość).

W filmie występują m.in. Rooney Mara (Dziewczyna z tatuażem), Charlie Sheen (Droga życia, Czas Apokalipsy), Wagner Moura (Elitarni). Na ekranie towarzyszą im młodociani naturszczycy.

Śmieć to jednocześnie ekscytujący thriller, atrakcyjna filmowa baśń i wartościowa lekcja aktywizmu. Darek Kuźma, Onet.pl
PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                             

                             
Bookmark and Share

archiwum