kpb

Śnieżne Mikołajki z Famigą

ŚNIEŻNE MIKOŁAJKI z Famigą
sobota, 6 grudnia 2014, godz. 11.00 - 13.00

UWAGA! BILETY ZOSTAŁY WYPRZEDANE. Dziękujemy!


W sobotę, 6 grudnia, o godz. 11.00, Baranki Dzieciom wraz z Famigą zapraszają najmłodszych widzów do Kina Pod Baranami na specjalne spotkanie cyklu pod hasłem Śnieżne Mikołajki z Famigą.

Program wydarzenia obejmuje pokaz polskich filmów animowanych ukazujących magię zbliżających się Świąt i urok zimowego czasu, śnieżne zabawy z Famigą oraz wizytę Świętego Mikołaja, który obdaruje grzeczne dzieci prezentami ufundowanymi przez sponsorów.

BILETY: tylko 15 zł
Bilety już w sprzedaży - w kasie Kina oraz online.
Ze względu na duże zainteresowanie, na to wydarzenie nie przyjmujemy rezerwacji.


PROGRAM:

BARANKI DZIECIOM: POKAZ FILMÓW ANIMOWANYCH - czas trwania: 35’

JAK WYGLĄDA ŚNIEG
reż. Jan Siupik, Polska 1976

Serial przygodowy dla dzieci o dwóch bohaterach popularnego komiksu - Guciu i Cezarze.

NAPAD NA CHOINKĘ
reż. Roman Huszczo, Polska 1973
Mały człowieczek zrobiony z wosku chce skrzywdzić Świętego Mikołaja. Ten z pomocą innych zabawek pokonuje niebezpiecznego człowieczka i zawiesza go na choince jako wielką świeczkę.

NOC JEST PIĘKNA
reż. Bogdan Nowicki, Polska 1970

Gwiazdy migoczą na niebie, fajerwerki rozbłyskują w powietrzu, melodie kolęd niosą się w ciemności, świetliki tańczą w ogrodzie, a koty snują się po ulicach.

PRZYGODA NAD STAWEM
reż. Wiesław Zięba, Polska 2008

Bogata w walory artystyczne animacja przeznaczona dla najmłodszych widzów. Piękne wykonanie poszczególnych epizodów, obfita kolorystyka oraz interesująca forma plastyczna sprawi, że młody widz będzie z przyjemnością śledzić losy bohaterów. Bajka, która jednocześnie uczy i bawi.


FAMIGA: ŚNIEŻNE ZABAWY - czas trwania: 20’
Nawet jeśli na zewnątrz zabraknie śniegu, w Kinie czeka nas zimowa zabawa mroźnymi chusteczkami i prawdziwa bitwa na śnieżki! Radosne Śnieżynki wprowadzą dzieci w świąteczny klimat i przygotują na przyjścia wyjątkowego Gościa.

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - czas trwania: ok. 40’
Na koniec śnieżnej zabawy odwiedzi nas Święty Mikołaj i rozda każdemu dziecku upominek oraz zbierze zamówienia na przyszły rok :)FAMIGA - zajęcia, warsztaty, urodziny
Famiga ma już 3 lokalizacje! Nietuzinkowe centrum rodzinne organizuje zajęcia dodatkowe dla najmłodszych dzieci wraz z rodzicami oraz prowadzi niszową księgarnię. Specjalizuje się w organizacji urodzin dla dzieci i imprez plenerowych dla całej rodziny.
www.famiga.pl


ul. Starowiślna 55/4, Kraków
ul. Wrocławska 55, Kraków
ul. Torfowa 4, Kraków


A tak było rok temu :)
SPONSORZY: 

        CzasDzieci.pl
KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM
Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                       

      
PATRONI:

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl       
                CzasDzieci.pl

Bookmark and Share

archiwum