kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy - Interstellar

STUDENCKI NOCNY KLUB FILMOWY
Interstellar, reż. Christopher Nolan
czwartek, 13 listopada 2014, 22.15Studencki Nocny Klub Filmowy
to inicjatywa Kina Pod Baranami skierowana do studentów, którzy w każdy czwartek wieczorem spotykają się w kinie, żeby wspólnie oglądać premierowe filmy i dyskutować o nich do późnych godzin nocnych. Przed projekcją można napić się kawy, a w trakcie dyskusji posilić kanapką. Wszystko wliczone jest w cenę biletu.

Spotkania prowadzą studenci krakowskich uczelni - wybierają repertuar, przygotowują i wygłaszają wprowadzenie do filmu, moderują dyskusję. Każdy student może zostać gospodarzem. Najbardziej aktywni uczestnicy nagradzani są darmowymi biletami do Kina Pod Baranami.

13 listopada - najnowszy, długo oczekiwany film Christophera Nolana Interstellar z udziałem Matthew McConaughey oraz Anne Hathaway. Ten ambitny film science fiction porównywany do Odysei kosmicznej Stanley Kubricka, już dziś nazywany jest recenzentów współczesnym arcydziełem gatunku. 

Wprowadzenie do filmu: Tytus Gołuński, student filmoznawstwa UJ.
Strona sNKF na Facebooku .
Twitter - TUTAJ.

BILETY dla studentów: TYLKO 10 zł!


INTERSTELLAR
| INTERSTELLAR
reż. Christopher Nolan, USA/Wielka Brytania 2014, 169’

Najnowszy film Christophera Nolana, wizjonera współczesnego kina, oparty na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech - Kipa Thorne'a.

Historia grupy badaczy z NASA, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice do tej pory przekraczające ludzkie możliwości podróżowania w innym wymiarze. W rolach głównych zdobywcy Oscarów, Matthew McConaughey oraz Anne Hathaway.

PARTNERZY:

                      

 


PATRONI:

      Bookmark and Share

archiwum