kpb

Baranki w pieluchach - Zacznijmy od nowaRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 31 lipca 2014, godz. 11.00

ZACZNIJMY OD NOWA | BEGIN AGAIN
reż. John Carney, USA 2013, 104’

Twórca przebojowego Once, filmowej rewelacji 2008 roku, powraca z podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto.

Ona - Gretta (Keira Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, przyjeżdża do Nowego Jorku wraz ze swoim chłopakiem (Adam Levine), wziętym muzykiem, negocjującym właśnie kontrakt życia. On - Dan (Mark Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością... Rozstał się z żoną (Catherine Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Hailee Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie tych dwojga...

Reżyser o filmie: „Chciałem zrobić film o dwójce artystów, zajmujących się tą samą dziedziną sztuki i o tym, jak potoczą się losy ich związku, gdy tylko jedno z nich odniesie sukces. Czy lojalność, zaufanie i bliskość mają szansę przetrwać w zderzeniu ze sławą?”.

Ten film zdecydowania poprawia samopoczucie! The Wrap
Cudowna historia. Urocza, zabawna i z sercem.” movies.com
Czysta przyjemność. Fantastyczne, ciepłe kreacje Keiry Knightley i Marka Ruffalo.” Screen International
Absolutnie czarujący Heat
„Uśmiech na twarzy gwarantowany!” Joblo
„Idealny film na wakacje - zobaczcie koniecznie!” Stylist
PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                             

                             
Bookmark and Share

archiwum