kpb

Przychodzi facet do lekarza - weekendowe pokazy przedpremierowe


piątek - sobota, 4 - 5 lipca 2014, godz. 23.15
 
oraz
sobota - niedziela, 21 - 22 czerwca 2014, godz. 19.00
sobota - niedziela, 28 - 29 czerwca 2014, godz. 19.15

W pierwsze weekendy tego lata zapraszamy na pokazy najnowszego hitu mistrza francuskiej komedii Dany'ego Boona, twórcy niezapomnianego Jeszcze dalej niż północ. Obejrzyjcie największy francuski przebój filmowy tego roku przed oficjalną premierą!

Premiera filmu: 11 lipca

BILETY:
20 zł
(normalny) | 14 zł (ulgowy) | 12 zł (senior)


PRZYCHODZI FACET DO LEKARZA | SUPERCONDRIAQUE
reż. Dany Boon, Francja 2014, 107’

Bohaterem filmu jest 40-letni fotograf i singiel, Romain Faubert. Mężczyzna to okaz zdrowia, ale problem w tym, że sam nie chce w to uwierzyć. Jest przekonany, że jego organizm to kłębowisko wszelkiego rodzaju chorób. Byłby to jego prywatny kłopot, gdyby nie fakt, że swoją manią rujnuje życie jedynego przyjaciela - doktora Zvenki. Poczciwy medyk codziennie musi wybijać z głowy Romaina kolejne urojone schorzenia, a ich chora relacja wykracza daleko poza lekarski gabinet. W końcu miarka się przebiera i Zvenka wprowadza w życie własny plan wyleczenia hipochondryka. Według niego lekarstwem na przypadłość Romaina może być... kobieta.

Na ekranie oprócz samego Dany’ego Boona zobaczymy także gwiazdę Jeszcze dalej niż północ, Kada Merad oraz znaną z Przepisu na miłość Alice Pol. Film Przychodzi facet do lekarza prezentowany był w Kinie Pod Baranami podczas 5. Przeglądu Nowego Kina Francuskiego prezentującego najciekawsze dzieła francuskiej kinematografii ostatnich lat.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum