kpb

studencki Nocny Klub Filmowy - Karuzela


STUDENCKI NOCNY KLUB FILMOWY
Karuzela, reż. Robert Wichrowski
czwartek, 12 czerwca 2014, godz. 23.00

Studencki Nocny Klub Filmowy w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru, prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej przez młodych krakowskich filmoznawców w studenckim gronie.

Przed burzliwą wymianą zdań zapraszamy do posilenia się kanapkami, kawą i herbatą.

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter - TUTAJ.

* Regulamin sNKF - TUTAJ.


BILETY dla studentów: tylko 10 zł


KARUZELA | KARUZELA
reż. Robert Wichrowski, Polska 2014, 85’ 
 
Historia miłości, zdrady, przyjaźni i tajemnicy. Kiedy dwaj najlepsi przyjaciele zakochują się w tej samej dziewczynie ich męska przyjaźń wystawiona jest na ciężką próbę. Braterskie relacje oraz miłość do kobiety ważą się na jednej szali.

Pełny emocji i erotycznego napięcia obraz pokolenia dzisiejszych trzydziestolatków. Młodzi ludzie stający przed najtrudniejszymi życiowymi problemami, nie zawsze podejmują właściwe decyzje. Kiedy konsekwencje wyborów sprzed lat wychodzą na światło dzienne, okazuje się jak kruche jest szczęście zbudowane na kłamstwie.

Muzykę do filmu skomponował Mikołaj Bugajak, czołowy producent nowej polskiej sceny muzycznej znany jako Noon, zdjęcia zrealizował Adam Bajerski (Imagine, Sztuczki). Na ścieżce dźwiękowej filmu znalazły się w nim również utwory sceny alternatywnej w wykonaniu m.in. Fern, Hattii Vatti, Random Trip, Ewy Abart i Marka Dyjaka.

W główne postacie wcielili się, debiutujący w pierwszoplanowych rolach, aktorzy - Mikołaj Roznerski (Chce się żyć, Supermarket), Mateusz Janicki (Supermarket, Miłość na wybiegu, Lejdis), Karolina Kominek (Wymyk) i Maria Pawłowska. W pozostałych rolach zobaczymy Małgorzatę Zajączkowską, Ireneusza Czopa oraz Aleksandra Mikołajczaka.

The film is subtitled in English.

PARTNERZY:

         


PATRONI MEDIALNI:

RADIOFONIA 100,5 FM

        
Bookmark and Share

archiwum