kpb

Nimf( )weekend

31 stycznia - 1 lutego 2014

Kino Pod Baranami zaprasza na NIMF( )WEEKEND - wieczory filmowe, podczas których będzie można obejrzeć obie części najnowszego, kontrowersyjnego dzieła Larsa von Triera - w piątek, 31 stycznia o godz. 21.15 oraz w sobotę, 1 lutego o godz. 23.15. Nimfomanka cz. 1 oraz Nimfomanka cz. 2 to 8 rozdziałów prowokacyjnej opowieści o kobiecie, która poprzez rozkosz i erotyczne spełnienie poszukuje szczęścia w życiu.
piątek, 31 stycznia
godz. 21.15

NIMFOMANKA, CZ. 1 | NYMPHOMANIAC, PART 1
reż. Lars von Trier, Dania/Francja/Niemcy/Belgia/Wlk. Brytania 2013, 119’

godz. 23.20
NIMFOMANKA, CZ. 2
| NYMPHOMANIAC, PART 2
reż. Lars von Trier, Dania/Francja/Niemcy/Belgia/Wlk. Brytania 2013, 110’

sobota, 1 lutego 
godz. 23.15
NIMFOMANKA, CZ. 1
| NYMPHOMANIAC, PART 1
reż. Lars von Trier, Dania/Francja/Niemcy/Belgia/Wlk. Brytania 2013, 119’

godz. 1.30
NIMFOMANKA, CZ. 2
| NYMPHOMANIAC, PART 2
reż. Lars von Trier, Dania/Francja/Niemcy/Belgia/Wlk. Brytania 2013, 110’Zmysłowe, perwersyjne, podniecające, śmieszne, liryczne, wybuchowe, bluźniercze, niebezpieczne, czułe, uwodzące, kontrowersyjne - wszystkie te określenia tracą moc wobec długo oczekiwanego, najnowszego filmu twórcy Melancholii i Antychrysta.

W dzisiejszym świecie, opętanym przez seks, Nimfomanka jest inteligentną i prowokacyjną opowieścią o kobiecie, która postanowiła podporządkować życie poszukiwaniu rozkoszy i erotycznego spełnienia. Film z udziałem plejady gwiazd, takich jak Charlotte Gainsbourg (Melancholia), Shia LaBeouf (Transformers, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki), Uma Thurman (Kill Bill), Jamie Bell (Billy Elliot) czy Willem Dafoe (Antychryst, Aviator), zawiera jedne z najodważniejszych scen i kreacji aktorskich w dziejach kina.

Lars von Trier stworzył przenikliwe arcydzieło erotyczne - film, który jak żaden inny, podzieli widownię na entuzjastów i oburzonych przekroczeniem granic tego, co wolno pokazywać na ekranie. Jedno jest pewne: nigdy czegoś takiego w kinie nie było i być może nigdy więcej nie będzie.

Cokolwiek spodziewacie się zobaczyć, zobaczycie więcej...


BILETY:
20 zł
(normalny) | 14 zł (ulgowy)

KARNET (Nimfomanka, cz. 1 + Nimfomanka, cz. 2):
30 zł (normalny) | 24 zł (ulgowy)


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum