kpb

Baranki w pieluchach - Ratując pana BanksaRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

30 stycznia pełna humoru i wzruszeń opowieść o kulisach powstania słynnej adaptacji Mary Poppins ze znakomitymi kreacjami Toma Hanksa i Emmy Thompson.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 30 stycznia 2014, godz. 11.00

RATUJĄC PANA BANKSA | SAVING MR. BANKS
reż. John Lee Hancock, Australia/USA/Wlk. Brytania 2013, 126’

Złote Globy 2014: nominacja - najlepsza aktorka w dramacie: Emma Thompson
Oscary 2014: nominacja - najlepsza muzyka: Thomas Newman
Jeden z 10 najlepszych filmów 2013 roku w plebiscycie Amerykańskiego Instytutu Filmowego
Nagrody nowojorskiego National Board of Review: jeden z 10 najlepszych filmów 2013 roku, najlepsza aktorka - Emma Thompson


Oparta na prawdziwych wydarzeniach, pełna humoru opowieść o kulisach powstania filmu Mary Poppins. Pełna nieporozumień i burzliwych kłótni współpraca pomiędzy legendarnym Waltem Disneyem (Tom Hanks) a pisarką P.L. Travers (Emma Thompson) omal nie zakończyła się niepowodzeniem i klęską produkcji filmowej.

Na usilne prośby swoich córek Walt Disney obiecuje zrealizować film na podstawie Mary Poppins, ich ulubionej książki autorstwa P. L. Travers. Nie wie jednak, że spełnienie przyrzeczenia zajmie mu 20 lat. Aby zapewnić sobie prawa do ekranizacji, musi pozyskać przychylność surowej i bezkompromisowej pisarki, która nie zamierza patrzeć, jak jej ukochana książka jest poddawana dotkliwym przeróbkom w trybach hollywoodzkiej machiny.

W filmie Johna Lee Hancocka (Wielki Mike. The Blind Side) obok Toma Hanksa (Kapitan Phillips, Atlas chmur) i Emmy Thompson (To właśnie miłość, Rozważna i romantyczna) wystąpią również Paul Giamatti (Bezdroża, Zniewolony), Colin Farrell (Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj, Aleksander), Ruth Wilson (Jeździec znikąd, Anna Karenina), Rachel Griffiths (Sześć stóp pod ziemią, Hilary i Jackie).

„Emma Thomson w roli P.L Travers jest rewelacyjna!” Dagmara Romanowska, Onet.pl

„Dzięki Thompson i Hanksowi ten film o robieniu filmu trafia w czuły punkt. Jest w nim magia.” Peter Travers, „Rolling Stone”

Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum