kpb

Baranki w pieluchach - Wilk z Wall Street (seans o g. 11.15)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

16 stycznia 2014 - drapieżny fresk Martina Scorsesego o życiu brokera z Wall Street z Leonardem DiCaprio w roli tytułowej.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 16 stycznia 2014, godz. 11.15

WILK Z WALL STREET | THE WOLF OF WALL STREET
reż. Martin Scorsese, USA 2013, 179’

Złote Globy 2014: 2 nominacje - najlepszy film roku - komedia/musical, najlepszy aktor w komedii/musicalu - Leonardo DiCaprio
Jeden z 10 najlepszych filmów 2013 roku w plebiscycie Amerykańskiego Instytutu Filmowego
Nagrody nowojorskiego National Board of Review: jeden z 10 najlepszych filmów 2013 roku, najlepszy scenariusz adaptowany - Terence Winter


Martin Scorsese, jeden z największych reżyserów naszych czasów, przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych brokererów w historii Wall Street.

Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, opowieść o człowieku, który zawsze pragnął więcej.

W roli głównej - Leonardo DiCaprio (Wielki Gatsby, Django, J. Edgar). Na ekranie towarzyszą mu Jonah Hill (Moneyball), Margot Robbie (Czas na miłość), Matthew McConaughey (Uciekinier, Pokusa, Zabójczy Joe)

„Bez ceregieli: Wilk z Wall Street jest nie tylko najlepszym filmem tego roku, ale i najmocniejszą pozycją w filmografii Scorsese od czasów Kasyna.” Łukasz Muszyński, Filmweb.pl

„Drapieżny, obrazoburczy i niezatrzymujący się nawet na chwilę film (...). Martin Scorsese wspina się na wyżyny reżyserskiej maestrii.” Małgorzata Steciak, Onet.pl

„DiCaprio (...) przerodził się w prawdziwą ekranową bestię.” Anna Bielak, wp.pl

Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum