kpb

Edukatorzy - Hobbit: Pustkowie Smauga 3D


EDUKATORZY - HOBBIT: PUSTKOWIE SMAUGA 3D
 
piątek, 17 stycznia 2014, godz. 9.00


W Nowym Roku EDUKATORZY organizują niezwykłą podróż po Tolkienowskim świecie Śródziemia!

Poszukujemy dzielnej drużyny wśród uczniów gimnazjów oraz szkół średnich.17 stycznia zapraszamy do Kina Pod Baranami na specjalny - trójwymiarowy - pokaz drugiej części widowiskowej trylogii Petera Jacksona na podstawie słynnej książki J.R.R. Tolkiena - Hobbit: Pustkowie Smauga.


Seans poprzedzi fantastyczna prelekcja wygłoszona przez naszego specjalnego Gościa - Łukasza Wojtusika, laureata Nagrody Dziennikarzy Małopolski dla najlepszego dziennikarza w kategorii kultura.

Na wszystkich Widzów czeka słodka niespodzianka.


Filmowa zbiórka: godz. 9.00
Data: 17 stycznia (piątek) 
Miejsce: Kino Pod Baranami
, Rynek Główny 27, Kraków

Specjalna cena biletu na seans 3D – tylko 14 zł od osoby.
Opiekunowie grup uczestniczą w spotkaniu nieodpłatnie. (Prosimy o zgłoszenie liczby opieki przy rezerwacji miejsc).


Informacje i zgłoszenia:
Amelia Wichowicz
tel. 604 708 839
mail: amelia@kinopodbaranami.pl

Zapisy przyjmujemy do dnia poprzedzającego seans,
czyli 16.01.2014 (czwartek)
.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w wyprawie na pustkowie Smauga, prosimy wszystkich chętnych o wcześniejszy zakup zarezerwowanych biletów lub wpłacenie zaliczki w wysokości 50% wartości zadeklarowanej liczby biletów w kasie Kina Pod Baranami.


O FILMIE:

HOBBIT: PUSTKOWIE SMAUGA 3D | THE HOBBIT: THE DESOLATION OF SMAUG 3D
reż. Peter Jackson, USA/Nowa Zelandia 2013, 161'

Akcja filmu toczy się 60 lat przed zdarzeniami z Władcy pierścieni. Bilba Bagginsa (Martin Freeman), hobbita kochającego ponad wszystko spokój domowego zacisza, zaskoczyła niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa (Ian McKellen), który zjawił się z kompanią krasnoludów, dowodzoną przez Thorina Dębową Tarczę (Richard Armitage). Drużyna Thorina kontynuuje teraz wędrówkę, by odbić skarb krasnoludów z Samotnej Góry, której strzeże przerażający smok Smaug. Podróżnicy przetrwali atak orków i goblinów, ale czyhają na nich nowe niebezpieczeństwa. Orkowie zresztą nie rezygnują z pościgu…

Trylogia Hobbit jest porywającą opowieścią o przyjaźni, lojalności i zaufaniu oraz wierze we wspólny cel, pomimo licznych przeciwności. Podróż Bilba Bagginsa staje się drogą ku dojrzałości i samopoznaniu. Bohater uczy się przełamywać swoje słabości, otwiera się na świat, przekonuje się czym jest bezinteresowna pomoc oraz odpowiedzialność za innych. 


ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum