kpb

Baranki w pieluchach - W ukryciu (seans o g. 11.30)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

Nowy 2014 rok rozpoczynamy pokazem W ukryciu Jana Kidawy-Błońskiego - historii zakazanej miłości w scenerii ostatnich dni II wojny światowej.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 2 stycznia 2014, godz. 11.30

W UKRYCIU | W UKRYCIU
reż. Jan Kidawa-Błoński, Polska 2013, 103’

MFF w Goa, Indie 2013: Srebrny Paw dla najlepszej aktorki - Magdalena Boczarska

Nowy film zdobywcy Złotych Lwów za Różyczkę.

Pełen erotyzmu thriller o miłości za wszelką cenę.

Radom lata 40. Ojciec wiolonczelistki Janki (Magdalena Boczarska - nagrodzona Złotym Lwem na FPFF w Gdyni za rolę w Różyczce) ukrywa w domu córkę przyjaciół - młodą Żydówkę Ester (Julia Pogrebińska). Z upływem czasu Janka coraz bardziej zaczyna interesować się niechcianym gościem. Między kobietami wytwarza się silna więź. Skazane przez los na samotność, spragnione miłości wpadają w sidła wcześniej nieznanych emocji.

Opowieść o tym, jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć dla miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni.

W rolach drugoplanowych wystąpili znakomici aktorzy: Agata Kulesza, Krzysztof Stroiński, Tomasz Kot, Jacek Braciak, Bożena Dykiel, Rafał Mohr i inni.
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum