kpb

Nimfomanka przedpremierowo

Pierwsza odsłona jednej z najbardziej oczekiwanych premier tego roku - śmiałego erotycznego dyptyku Larsa von Triera - na pokazie przedpremierowym w czwartek, 9 stycznia, w przeddzień oficjalnej premiery filmu!

BILETY: 18 zł (normalny) | 14 zł (ulgowy) | 12 zł (senior)
W kasach Kina dostępna jest pula biletów tylko do zakupy (bez możliwości rezerwacji).

czwartek, 9 stycznia 2014, godz. 21.15

NIMFOMANKA, CZ. 1
| NYMPHOMANIAC, PT. 1 
reż. Lars von Trier, Dania/Francja/Niemcy/Belgia/Wlk. Brytania 2013, 110’

Inteligentna i prowokacyjna opowieść o kobiecie, która postanowiła podporządkować życie poszukiwaniu rozkoszy i erotycznego spełnienia.

Film z udziałem plejady gwiazd, takich jak Charlotte Gainsbourg (Melancholia), Shia LaBeouf (Transformers, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki), Uma Thurman (Kill Bill), Jamie Bell (Billy Elliot), czy Willem Dafoe (Antychryst, Aviator), zawiera jedne z najodważniejszych scen i kreacji aktorskich w dziejach kina.

Lars von Trier stworzył przenikliwe arcydzieło erotyczne - film, który jak żaden inny, podzieli widownię na entuzjastów i oburzonych przekroczeniem granic tego, co wolno pokazywać na ekranie. Cokolwiek spodziewacie się zobaczyć, zobaczycie więcej...

„Trzymajcie się krzeseł, Biblii, albo chwyćcie przyjaciela za rękę. Nimfomanka przyciąga i odrzuca jednocześnie. Wprawia w zakłopotanie, śmieszy, chwilami drażni, ale efekt jest totalnie fascynujący i chyba ją pokochałem.” „The Guardian”

Bookmark and Share

archiwum