kpb

Filmowy Indeks 2013/2014


Studencie, odbierz swój Filmowy Indeks i spędź ten rok akademicki w kinie!

Zachęcamy wszystkich krakowskich studentów do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie akcji Filmowy Indeks. Każdy obejrzany w Baranach film nagradzamy „zaliczeniem”, a odpowiednią ich liczbę premiujemy darmowymi biletami, prezentami i zniżkami w modnych krakowskich knajpach.

W tegorocznej edycji Filmowego Indeksu udział biorą zarówno doskonale znane lokale (Miejsce Bar, Bomba, Gospoda Koko), jak i nowe, równie ciekawe adresy (Salt&Pepper Food Truck, Shake&Bake oraz Spółdzielnia Organic Bar & Take-away), które posiadaczom Filmowych Indeksów udzielają zniżek, motywując do zbierania „zaliczeń” i częstych kontaktów z dobrym kinem.

Naszą inicjatywę wspiera również Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera oraz Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.


ZASADY KORZYSTANIA Z PROMOCJI:

po „zaliczeniu” 3 filmów, Widz zyskuje możliwość korzystania ze zniżek w Barze Miejsce, Bombie, Gospodzie Koko, Salt & Pepper Food Truck, Shake & Bake, Spółdzielni Organic Bar & Take-away, a do zakupionego biletu drugi (na ten sam film) otrzymuje gratis

po „zaliczeniu” 6 filmów, Widz otrzymuje jeden bilet gratis na dowolny film

po „zaliczeniu” 9 filmów, Widz otrzymuje jako premię dwa bilety gratis na dowolne filmy oraz nagrodę niespodziankę


O ZNIŻKACH:

Bomba (Plac Szczepański 2/1) 

Koncerty, imprezy, tańce i śpiewy, występy różne. Poza tym pełen zakres napojów i niepełen zakres gastronomiczny.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów:
wiśniówka - 5 zł, wódka - 5 zł, duże piwo Tyskie - 6 zł
Gospoda Koko (ul. Gołębia 8)

Gospoda Koko, czynna od 8 rano do 3 w nocy, zawsze nakarmi zgłodniałego i napoi spragnionego. Jej początkiem był słynny Still Bar - przybytek, w którym biesiadowali przy wspólnym stole żak i profesor uniwersytetu, łazior i artysta, mądry i głupi. Teraz legendarna knajpka rozrosła się, dostarczając smacznych i tanich potraw studentom, pracownikom okolicznych firm, mieszkańcom i turystom.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów: zestaw obiadowy - 12,5 zł
Miejsce Bar (ul. Estery 1)

Miejsce Bar wykorzystuje w oryginalny, bezpretensjonalny sposób stylistykę lat siedemdziesiątych. Jasne, pełne żywych kolorów wnętrze zachęca do pozostania na dłużej. W zależności od potrzeb, dodatkowej energii dostarcza niezwykle energetyczna yerba mate podawana w tykwach i pyszne, domowe wegetariańskie kanapki.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów: 10% zniżki na cały asortyment
Salt & Pepper Food Truck (ul. Prochowa 14) 

Dopraw swoje życie najlepszymi przekąskami w mieście! Świeże składniki, naturalne produkty, niezwykłe przepisy i niskie ceny – znajdź Salt & Pepper Food Truck i spróbuj sam!

dla posiadaczy Filmowych Indeksów: 10% zniżki na cały asortyment
Shake & Bake (ul. Dunajewskiego 2)

Magiczne szejki, świeże wypieki i aromatyczna kawa. Każdy, kto zna Shake & Bake, wie że miejsce to najlepiej charakteryzują dwa słowa: unikalny oraz magiczny. Jest to pierwszy lokal w Krakowie łączący w sobie klasyczny milkshake bar z kolorową i przytulną kawiarnią.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów: 10% zniżki na cały asortyment
Spółdzielnia Organic Bar & Take-away (ul. Meiselsa 11)

Ten ekologiczny bar jest efektem rosnącego zapotrzebowania na dietę bazującą na zdrowej żywności. Celem Spółdzielni jest wspieranie lokalnych gospodarstw ekologicznych poprzez promowanie ich produktów oraz współpracę z krakowskimi kooperatywami spożywczymi.

dla posiadaczy Filmowych Indeksów: 10% zniżki na cały asortyment
* Zniżki obowiązują od momentu aktywacji (po „zaliczeniu” 3 filmów) do czasu oddania wypełnionego indeksu (jednak nie dłużej niż do 30 września 2014).
Pokaż Filmowy Indeks 2013/2014 na większej mapie


PARTNER STRATEGICZNY:

PARTNERZY:

     

   


PATRONI MEDIALNI:

      
Bookmark and Share

archiwum