kpb

MURDER OF COURIERS - pokaz filmu & nocna rowerowa gra miejska

MURDER OF COURIERS - pokaz filmu & nocna rowerowa gra miejska
// film screening & night alleycat

poniedziałek, 23 września 2013
godz. 19.15

Kino Pod BaranamiKino Pod Baranami powraca do tematu kultury rowerowej na wielkim ekranie (i nie tylko). W poniedziałek, 23 września już po raz drugi zapraszamy krakowską widownię na spotkanie ze światem kurierów rowerowych za sprawą pokazu filmu Murder of Couriers.

Po seansie odbędzie się nocny alleycat, czyli rowerowa gra miejska tocząca się na terenie całego Krakowa. Uczestnicy będą musieli wcielić się w rolę kurierów rowerowych i jak najszybciej, lecz z dużą dokładnością zaliczyć punkty kontrolne, przechwycić informacje oraz dostarczyć nienaruszoną przesyłkę. Na najlepszych czekać będą nagrody ufundowane przez sponsorów.

Dziękujmy Festiwalowi Transatlantyk za użyczenie tłumaczenia filmu.


PROGRAM:

19.15 - > Kino Pod Baranami (Rynek Główny 27)
– pokaz filmu MURDER OF COURIERS

21.00 - > dziedziniec PAŁACU POD BARANAMI (Rynek Główny 27)
– start GRY

Szczegółowy informację na temat GRY (zapisy, regulamin, etc.) - poniżej.


BILETY // TICKETS:
16 zł (normalny)
14 zł (ulgowy / dla uczestników wyścigu)

UWAGA! Odbiór rezerwacji do 21 września włącznie! Po tym terminie możliwy już będzie jedynie bezpośredni zakup biletów w kasie Kina.


O FILMIE:
MURDER OF COURIERS | MURDER OF COURIERS
reż. Neil Brill & Tom MacLeod, Kanada 2012, 95’ (in ENG with PL subtitles)Dynamiczny i obfitujący w barwne postaci dokument opowiadający o grupie kurierów rowerowych z Vancouver. To swego rodzaju subkultura, którą poznajemy z perspektywy jej członków. Film zrealizowany przez samych messengerów (trzy lata dokumentacji) - jak mówią jego twórcy - skierowany jest do znacznie szerszej publiczności. Pokazuje, że kurierstwo rowerowe to nie tylko praca (wcale nie lekka i łatwa), a styl bycia.
// Documentary about a group of bike messengers over a nearly three-year span. This film was made by couriers, about couriers, for a wide general audience.


::: ROWEROWA GRA MIEJSKA :::
Murder of Couriers


Wolny Rower oraz NightRiders[KRK] przygotowali dla Was nocną rowerową grę miejską inspirowaną filmem MURDER OF COURIERS, a skierowaną nie tylko do kurierów rowerowych :)

 

UWAGA! Zapisy uzupełniające do gry będą możliwe przed samym pokazem. Biuro zawodów czynne od 18.00 (I piętro, obok kasy).
 


Bilety na film jeszcze dostępne!WYDARZENIE NA FACEBOOKU - TUTAJInne wydarzenia rowerowe w ramach TYGODNIA NA WYŚCIGACH:
Röwerhead: Kryterium (21/09) - szczegóły TUTAJ
Global Gutz Kraków (28/09)
- szczegóły TUTAJ
PARTNERZY // PARTNERS:

           
        


PATRONI MEDIALNI // MEDIA PARTNERS:

         
Bookmark and Share

archiwum