kpb

Baranki w pieluchach - Wszyscy mężczyźni WeronikiRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

15 sierpnia - jeden z najważniejszych latynoamerykańskich filmów roku, subtelny filmowy portret młodej kobiety pełen słońca, plaży i bezkresnego oceanu.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 15 sierpnia 2013, godz. 11.00

WSZYSCY MĘŻCZYŹNI WERONIKI | ERA UMA VEZ EU, VERÔNICA
reż. Marcelo Gomes, Brazylia 2012, 92’

MFF San Sebastian 2012 - wyróżnienie w sekcji Horizontes Latinos
MFF Toronto 2012 - sekcja Contemporary World Cinema

26-letnia Weronika mieszka w Recife. Właśnie skończyła studia, ale okazuje się, ze zawód psychiatry nie jest tym, co sobie wymarzyła. Przez jej gabinet przewijają się dziwne postaci, które wciągają ją w swój pogmatwany świat. Relacje dziewczyny z mężczyznami też są skomplikowane - pragnie miłości, nie potrafi jednak zaangażować się emocjonalnie. Weronika będzie musiała przemyśleć swe życiowe wybory.

Wszyscy mężczyźni Weroniki to zmysłowy, uniwersalny obraz młodej kobiety szukającej swego miejsca w świecie. Bohaterka pozornie ma wszystko, ale prześladuje ją uczucie niepewności i niedopasowania, gdy jej oczekiwania nie odpowiadają rzeczywistości.

Subtelny, intymny portret pełen słońca, plaży i bezkresnego oceanu - z najniebezpieczniejszym brazylijskim miastem w tle.

Całości dopełnia wielokrotnie nagradzany soundtrack, w którym prym wiedzie młoda brazylijska piosenkarka Karina Buhr, w niezwykły sposób śpiewająca o miłości i stracie.

Jeden z najlepszych latynoamerykańskich filmów roku. The Hollywood ReporterPatroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

     


Partnerzy
:


   
   
Bookmark and Share

archiwum