kpb

Baranki w pieluchach - Przelotni kochankowie + masaż niemowlątNa Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

16 maja - Pedro Almodóvar zaprasza na lot relacji Madryt-Meksyk. Pozytywne wibracje - gwarantowane :-)

Po filmie odbędzie się MASAŻ NIEMOWLĄT, który przeprowadzi Pani Magdalena Fabritius - Certyfikowany Instruktor Masażu Niemowląt, psycholog z wieloletnią praktyką w pracy z dziećmi i rodzicami, prywatnie mama 2 i pół letniej Amelki. Prowadzi Kursy Masażu Niemowląt oraz Zajęcia Rozwojowe dla Rodziców i Dzieci. Masaż Niemowląt to prastara technika i tradycja znana w wielu kulturach, między innymi indyjskiej oraz afrykańskiej. Jego nowoczesna wersja to połączenie tradycyjnego masażu indyjskiego, nowoczesnego masażu szwedzkiego oraz jogi. Zajęcia Masażu uczą jak z miłością i zrozumieniem masować swoje dziecko. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 tygodni-8 miesięcy.


BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 16 maja 2013, godz. 11.00

PRZELOTNI KOCHANKOWIE | LOS AMANTES PASAJEROS
reż. Pedro Almodóvar, Hiszpania 2013, 91

Przelotni kochankowie opowiadają o pełnym problemów locie relacji Madryt - Meksyk. Na pokładzie samolotu spotkają się m.in. biznesmen, uciekający z kraju przed policją, dziewica, potrafiąca przewidzieć przyszłość, nienasycony playboy z setką romansów na koncie, czy luksusowa prostytutka, mająca haka na każdego polityka w kraju. Towarzyszy im trzech szalonych stewardów, którzy zrobią wszystko - dosłownie WSZYSTKO - aby umilić pasażerom każdą chwilę lotu.

Pedro Almodóvar obsadził w rolach głównych największe gwiazdy hiszpańskiego kina, a zarazem ulubieni aktorzy reżysera: Cecilia Roth ("Wszystko o mojej matce"), Javier Cámara ("Porozmawiaj z nią"), Blanca Suarez ("Skóra, w której żyję"), Lola Dueñas ("Volver"), Paz Vega ("Sex i Lucia), Carmen Machi ("Porozmawiaj z nią"), a także Penélope Cruz i Antonio Banderas.

Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

     


Partnerzy
:   
Bookmark and Share

archiwum