kpb

Baranki w pieluchach - Dzień kobiet + BrykadełkoNa Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

21 marca - kobieta walczy o swoje prawa w emocjonującym „westernie feministycznym” Marii Sadowskiej.
Pokaz o godz. 11.10

Po seansie Famiga zaprasza na Brykadełko - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 10 do 18 miesiąca życia wraz z opiekunami (rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie, nianie). Spotkania są ukierunkowane na wszechstronny rozwój funkcji poznawczych dzieci oraz na budowanie relacji z opiekunem. To także skarbnica pomysłów na spędzanie czasu z dzieckiem w domu.

BILETY: tylko 12 złUWAGA RODZICE!
Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!

5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)

*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Odliczanie zaczynamy 21 marca!


Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 21 marca 2013, godz. 11.10

DZIEŃ KOBIET | DZIEŃ KOBIET
reż. Maria Sadowska, Polska 2012, 90’

Festiwal Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego w Cottbus 2012 - Nagroda Główna
31. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” 2012 - Jantar za scenariusz
Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia" Września 2013 - Nagroda "Jańcio Wodnik" za najlepszą rolę kobiecą dla Katarzyny Kwiatkowskiej
Toronto Polish Film Festiwal 2012 - nagroda za scenariusz

Pełnometrażowy debiut Marii Sadowskiej, który okazał się rewelacją renomowanego MFF w Cottbus (Grand Prix dla najlepszego filmu za „przedstawienie silnej kobiety w niesprawiedliwym i okrutnym świecie”).

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia, porównywana przez krytykę do Erin Brockovich Stevena Soderbergha.

Znana z błyskotliwych ról komediowych Katarzyna Kwiatkowska wciela się w rolę niezależnej kobiety, która rzuca wyzwanie korporacji.

Życie Haliny, pracownicy sieci handlowej „Motylek", samotnie wychowującej córkę, zmienia się wraz z awansem na kierowniczkę sklepu. Wyższe stanowisko oznacza przywileje i większe wynagrodzenie, ale kobieta szybko przekona się, że cena, jaką przyjdzie jej zapłacić, jest bardzo wysoka. Kiedy korporacja przekroczy wszystkie granice, Halina rzuci jej wyzwanie, narażając się na brutalne konsekwencje. Właściciele sieci handlowej nie cofną się przed niczym, aby ukryć swoje brzydkie sekrety.
Patroni medialni
:

MiastoDzieci.pl CzasDzieci.pl


Partnerzy
:   
Bookmark and Share

archiwum