kpb

Baranki w pieluchach - Poradnik pozytywnego myśleniaNa Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

21 lutego - Bradley Cooper spotyka Jennifer Lawrence w słodko-gorzkiej komedii Poradnik pozytywnego myślenia, nominowanej do ośmiu Oscarów.  

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: wyjątkowo 14 zł

czwartek, 21 lutego 2013, godz. 11.00

PORADNIK POZYTYWNEGO MYŚLENIA | SILVER LININGS PLAYBOOK
reż. David O. Russell, USA 2012, 120'

8 nominacji do Oscara 2013: najlepszy film, najlepsza aktorka pierwszoplanowa - Jennifer Lawrence, najlepszy aktor pierwszoplanowy - Bradley Cooper, najlepszy aktor w roli drugoplanowej - Robert De Niro, najlepsza aktorka drugoplanowa - Jacki Weaver, najlepszy reżyser - David O. Russell, najlepszy scenariusz adaptowany - David O. Russell, najlepszy montaż
Złote Globy 2013: najlepsza aktorka w musicalu/komedii - Jennifer Lawrence
- 3 nominacje: najlepszy film - musical lub komedia, najlepszy aktor w musicalu/komedii - Bradley Cooper, najlepszy scenariusz

Prowokujący i zarazem wzruszający Poradnik pozytywnego myślenia szturmem zdobywa serca publiczności i krytyki. Film ma już nominacje do prestiżowych nagród (Złote Globy, BAFTA, Independent Spirit Awards), a wkrótce powalczy o najwyższe laury, nominowany do Oscara w aż ośmiu kategoriach.

Były nauczyciel Pat Solatano (Bradley Cooper) jest na ostrym życiowym zakręcie: stracił pracę, dom oraz żonę. Ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. W powrocie do normalności próbują mu pomóc rodzice. Patrick Solatano senior (Robert De Niro) musi jednak mierzyć się także z własnymi problemami, ponieważ jest skłonnym do bójek hazardzistą, zagorzałym kibicem NFL. Choć Pat junior bardzo pragnie odbudować związek z żoną, jego sytuacja mocno się komplikuje, gdy spotyka tajemniczą i samotną nieznajomą - Tiffany (Jennifer Lawrence). Okazuje się, że i ona stawia czoło swoim demonom.

Film w reżyserii Davida O. Russella (Złoto pustyni, Fighter) uzyskał już aż cztery oscarowe nominacje za kreacje aktorskie. Uhonorowani zostali: Bradley Cooper, słynny z ról w brawurowej, szalonej komedii Kac Vegas oraz w Jestem Bogiem, Jennifer Lawrence - młoda gwiazda Igrzysk śmierci, nominowana do Oscara także za rolę w Do szpiku kości i nagrodzona już Złotym Globem za rolę w Poradniku..., Robert De Niro, którego mówi samo za siebie, oraz Jacki Weaver - ceniona australijska aktorka, która nie tak dawno błysnęła doskonałą rolą w gangsterskim Królestwie zwierząt.

Patroni medialni
:

MiastoDzieci.pl CzasDzieci.pl


Partnerzy
:   
Bookmark and Share

archiwum