kpb

Dojrzałe kino - Wesele w SorrentoKino Pod Baranami zaprasza wszystkich Dojrzałych Widzów na cykl seansów DOJRZAŁEGO KINA.

W środowe przedpołudnia prezentujemy wybrany film z bieżącego repertuaru. Pani red. Maria Malatyńska w swojej przedmowie nakreśla ciekawe aspekty oglądanego filmu, a oczekiwanie na seans umila słodki poczęstunek, kawa i herbata. Dojrzałe Kino to niepowtarzalne okazja do spotkania w miłym gronie i dyskusji o dobrym kinie.

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

Blog Dojrzałego Kina: http://dojrzalekino.blogspot.com/
prowadzony przez uczestników cyklu Dojrzałe Kino!
Zachęcamy do lektury i prosimy o branie udziału w dyskusjach!

Projekcji filmu tradycyjnie towarzyszyć będzie rozmowa przy kawie i herbacie.

Bilety dla seniorów: 12 zł
.środa, 13 lutego 2013, godz. 11.00


WESELE W SORRENTO | DEN SKALDEDE FRISØR
reż. Susanne Bier, Dania/Szwecja/Włochy/Niemcy/Francja 2012, 112’

Dwie rodziny spotykają się w Sorrento we Włoszech na ślubie. Piękne miejsce i zakochana do szaleństwa młoda para, skrupulatnie przygotowująca wymarzoną uroczystość - czy coś może pójść nie tak? Okazuje się, że życie zaskakuje nas, gdy najmniej się tego spodziewamy.

Wesele w Sorrento, romantyczna komedia Susanne Bier, zdobywczyni Oscara za W lepszym świecie, to historia o poszukiwaniu miłości, namiętności, szczęścia, ale także o zazdrości i samotności. Ale przede wszystkim o odwadze, by zmienić swoje życie. Nawet jeśli wydaje się, że jest na to już za późno.

W rolach głównych: Pierce Brosnan i Trine Dyrholm (Telenowela, Kochanek królowej).

Wesele w Sorrento, które działa jak rozgrzewający i napełniający radością balsam, od razu po wejściu do europejskich kin stało się największym kasowym przebojem w karierze reżyserki oscarowego W lepszym świecie i Tuż po weselu.

„Ta ciepła, sentymentalna komedia jest w pewnym sensie połączeniem Pod słońcem Toskanii i Mamma Mia! i nie sposób jej nie ulec.” The Hollywood Reporter
Partnerzy:


Bookmark and Share

archiwum