kpb

Konkurs! Letnie Tanie Kinobranie 2012

KONKURS!
- LETNIE TANIE KINOBRANIE 2012

 
Konkurs związany z trailerem Letniego Taniego Kinobrania po 6 zł to już mocno ugruntowana tradycja. W tym roku zapraszamy ponownie do wzięcia udziału w zabawie! 

Tym razem zwiastun został zmontowany z 84 fragmentów filmów, które można u nas zobaczyć podczas tegorocznego Kinobrania. W pewnych przypadkach możemy zobaczyć kilka fragmentów z jednego filmu.

Wśród tych, którzy odgadną przynajmniej 50 tytułów filmów w kolejności w jakiej występują w trailerze i wpiszą je w odpowiednie miejsca w formularzu (do ściągnięcia poniżej), wylosujemy nagrody. Będą to między innymi: książki, koszulki, filmy DVD oraz wejściówki do kina.   

Podobnie jak w zeszłym roku, wśród osób, którym uda się nazwać poprawnie wszystkie 84 filmów w odpowiedniej kolejności, wylosujemy specjalny zestaw nagród dla „Mistrzów”!

Formularz do ściągnięcia TUTAJ.

Wypełniony formularz prosimy wysyłać na adres: konkurs@kinopodbaranami.pl

Na odpowiedzi czekamy do 9 września 2012.

Zachęcamy do sprawdzenia się!

Pamiętajcie, że ogromną część sukcesu w konkursie gwarantuje uczestnictwo w Letnim Tanim Kinobraniu – a więc oglądajcie filmy i bawcie się z nami!

Dołączcie do uczestników konkursu na Facebooku!


Trailer konkursowy dostępny TUTAJ.


LETNIE TANIE KINOBRANIE po 6 zł - edycja 2012!


wakacyjny przegląd filmowy
w Kinie Pod Baranami

29 czerwca - 30 sierpnia 2012 // June 29 - August 30, 2012

Letnie Tanie Kinobranie to 9 tygodni degustowania fascynujących filmowych smaków. Najciekawsze filmy ostatnich lat i klasyka kina!
Prezentujemy kino wytrawne i wyraziste, o harmonijnym aromatycznym bukiecie, z dobrych roczników, delikatnie schłodzone w klimatyzowanych salach.

Ponad 130 tytułów! Co tydzień inny cykl tematyczny!
Weź udział w prawdziwym KINOBRANIU!
Bookmark and Share

archiwum