kpb

Baranki w pieluchach - Człowiek z HawruBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

12 styczniaCZŁOWIEK Z HAWRU, czyli czarna komedia fińskiego mistrza Akiego Kaurismäkiego. Pokaz o godz. 10.45!

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: 11 zł

czwartek, 12 stycznia 2012, godz. 10.45

CZŁOWIEK Z HAWRU | LE HAVRE
reż. Aki Kaurismäki, Finlandia/Francja/Niemcy 2011, 93’

MFF w Cannes 2011: Nagroda FIPRESCI, Wyróżnienie Specjalne Jury Ekumenicznego 
Nagroda im. Louis Delluca 2011

Pucybut o złotym sercu, jego ukochana żona, ich wyjątkowo inteligentny pies Łajka, a także tajemniczy detektyw i dawna gwiazda rock and rolla... Pewnego dnia losy postaci z zapomnianego przez świat portowego miasta niespodziewanie odmieni uciekinier z dalekiej Afryki...

Człowiek z Hawru to nagrodzony przez światową krytykę fiński kandydat do Oscara, a zarazem najweselszy film w konkursie ostatniego festiwalu w Cannes. Najnowsza komedia Akiego Kaurismakiego, twórcy legendarnych Leningrad Cowboys i Człowieka bez przeszłości, jest hołdem mistrza czarnego humoru dla klasyki czarnego kryminału lat 50 - tych i 60 - tych.
 
Cykl polecają
:

Kreatywka        Klub Kangura   Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl   Mali Turyści     CzasDzieci.pl         

Bookmark and Share

archiwum