kpb

Baranki w pieluchach - Dziennik zakrapiany rumemBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

5 stycznia - Johnny Depp wraca na Karaiby w ekscentrycznej komedii pełnej słońca... i rumu.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: 11 zł

czwartek, 5 stycznia 2012, godz.11.00

DZIENNIK ZAKRAPIANY RUMEM | THE RUM DIARY
reż. Bruce Robinson, USA 2011, 120’

Tętniąca najgorętszymi rytmami karnawału „komedia na rauszu” w prestiżowej obsadzie! W roli głównej Johnny Depp!

Paul Kemp (Depp) jest rozwiedzionym pisarzem, który ma problemy z alkoholem. Mężczyzna porzuca nowojorski hałas na rzecz błogiego spokoju rajskiej wyspy Portoryko i przyjmuje posadę dziennikarza w lokalnej gazecie, prowadzonej przez sponiewieranego przez życie redaktora Lottermana (Richard Jenkins). Umilając sobie czas pokaźnymi dawkami rumu, Paul poznaje i błyskawicznie traci głowę dla zmysłowej Chenault (Amber Heard). Problem w tym, że dziewczyna zaręczona jest z amerykańskim przedsiębiorcą (Aaron Eckhart), który planuje przemienić wyspę w swoje prywatne eldorado...

Akcja filmu rozgrywa się w stolicy Portoryko, San Juan, w latach 50. ubiegłego wieku i jest oparta na autentycznych wydarzeniach z życia Huntera S. Thompsona, jednego z najważniejszych pisarzy XX wieku i twórcy specyficznej, bardzo osobistej i pisanej na gorąco odmiany reportażu, tzw. gonzo journalizmu. Film jest adaptacją Dziennika rumowego jego autorstwa.

Skąpane w karaibskim słońcu zdjęcia filmu zrealizował Dariusz Wolski (Alicja w krainie czarów, Piraci z Karaibów, Karmazynowy przypływ).

W filmie występują Johnny Depp (Wrogowie publiczni, Parnassus), Amber Heard (Piekielna zemsta, Zombieland), Richard Jenkins (nominowany do Oscara za Spotkanie), Aaron Eckhart (Między światami, Dziękujemy za palenie), Giovanni Ribisi (Avatar, Niebo).
 
Cykl polecają
:

Kreatywka        Klub Kangura   Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl   Mali Turyści     CzasDzieci.pl        

Bookmark and Share

archiwum