kpb

Służące: wyniki loterii

Poniżej prezentujemy nazwiska zwyciężczyń loterii, w której do wygrania była książka Służące, na podstawie której powstał głośny film Tate'a Taylor o tym samym tytule.Egzemplarze bestsellerowej książki autorstwa Kathryn Stockett powędrują do Pań:

Françoise C. oraz Moniki U.


 
Serdecznie gratulujemy!Sponsorem nagród jest wydawnictwo Media Rodzina
www.mediarodzina.com.pl


O książce:

Wspaniała, budzące duże emocje powieść, szturmem zdobyła serca czytelniczek na całym świecie. Pojawiła się w Stanach Zjednoczonych w lutym 2009 roku, a już latem, przez sześć tygodni, niepokonanie triumfowała na pierwszym miejscu listy bestsellerów „The New York Times”. Łącznie Służące pozostawały w czołówce tej najbardziej poważanej listy ponad 100 tygodni! Do tej pory egzemplarze powieści trafiły do rąk 5 milionów czytelników w 35 krajach.


Poruszająca książka, która zyskała ogromną popularność. Czytelniczki uzbrojone w chusteczki będą dyskutować o niej bez końca. Niebywale ujmująca powieść.

"The New York Times”

***

Książka Służące Kathryn Stockett to historia, która wzruszyła mnie do łez i zarazem przyniosła radość, bo pokazuje, że ludzie powoli, ale konsekwentnie przezwyciężają nienawiść i strach. Ta cudowna powieść na zawsze zapadła mi w pamięć.

Dorothea Benton Frank,
autorka poczytnych powieści dla kobiet

***

Ta chwytająca za serce opowieść jest wybitnym debiutem niezwykle utalentowanej pisarki.

„The Atlanta Journal Constitution”
Bookmark and Share

archiwum