kpb

Psychowibracje w kinie: Bilety

Psychowibracje to projekt organizowany wspólnie z Gutek Film oraz Polskim Stowarzyszeniem Studentów i Absolwentów Psychologii (PSSiAP). To cykliczne pokazy specjalne filmów ambitnych, odważnych, niezależnych. Projekcje poprzedzają wprowadzenia, a po filmie odbywa się dyskusja.

W poniedziałek29 maja, o godz. 20.00, zapraszamy na film, który był jedną z największych atrakcji festiwali filmowych ubiegłego roku - BILETY, film wyreżyserowany przez trzech wielkich mistrzów światowego kina: Włocha Ermanno Olmiego, Brytyjczyka Kena Loacha oraz Irańczyka Abbasa Kiarostamiego.

Bilety -  tylko 9,90!

W Biletach akcja toczy się w pociągu Intercity, jadącym z Niemiec do Rzymu. Śledzimy trzy różne historie rozgrywające się w czasie tej podróży i bohaterów, których losy przeplatają się na ciasnych korytarzach. Mimo zderzenia temperamentów, tak różnych twórców powstał film zaskakująco spójny, interesujący, i bardzo zabawny. Mówi wiele nie tylko o nas, jako o mieszkańcach Europy, ale i o samej kondycji starego kontynentu, który nieustannie się zmienia

Bookmark and Share

archiwum