kpb

Baranki w pieluchach - BobasyBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

26 maja w Dniu Matki - BOBASY zarówno przed, jak i na ekranie!

Dla pierwszych 15 Mam, które w dniu pokazu kupią bilet na seans Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA przygotowało upominki z okazji Dnia Matki!
Także Fitness Młyn przekaże 3 Mamom jednodniowe karnety do klubu.

BILETY: tylko 10 zł!

UWAGA MAMY!
Zachęcamy do kolekcjonowania pieluchowych biletów, dzięki którym każda z Was będzie mogła zdobyć zestawy kosmetyków, podarowane przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA. Wystarczy zebrać 5 biletów, zgłosić się z nimi do Kasy i odebrać swoją nagrodę :-)
czwartek, 26 maja 2011, godz. 11.00

BOBASY | BÉBÉ(S)
reż. Thomas Balmes, Francja 2011, 79'

Trzykrotny zdobywca Cezara i współtwórca światowych sukcesów Mikrokosmosu i Makrokosmosu Bruno Coulais oraz autor najbardziej kasowych francuskich komedii w Polsce - Mikołajek oraz Asterix i Obelix: Misja Kleopatra Alain Chabat przedstawiają wzruszający, barwny i zaskakująco zabawny obraz największego cudu natury.

W zjawiskowych Bobasach obserwujemy pierwszy rok z życia czwórki maluchów, od niezapomnianej chwili narodzin aż do przełomowego pierwszego kroku dzielnych bohaterów. Cztery sympatyczne brzdące zdaje się wszystko dzielić, ale w obiektywie kamery cenionego dokumentalisty Thomas Balmesa energiczna Mari z Tokio, niezłomny Ponijao z Namibii, wszędobylski Bayarjagal z Mongolii, oraz pławiąca się w luksusach Hattie z San Francisco udowadniają, że ciekawość świata, pęd do przygody i bezkresna miłość do mamy łączy dzieciaki ze wszystkich krańców świata.

Wyjątkowej urody zdjęcia realizowane w egzotycznych plenerach, wirtuozerski montaż Craiga McKaya nominowanego do Oscara za Milczenie owiec, a przede wszystkim zniewalające urokiem dzieci - to wszystko sprawiło, że po amerykańskiej premierze Bobasy mężnie dotrzymywały kroku takim wysokobudżetowym przebojom jak Starcie tytanów 3D i Kick Ass.

„Powrót do czasów kina, które otwierało nam oczy na inne światy, innych ludzi. Porywające! Matt Zoller Seitz, Salon.com

Niezwykły film z rozkosznymi gwiazdami, pełen ciepłego, orzeźwiającego poczucia humoru”
Claudia Puig, USA Today

„Po prostu genialny. Jeśli byłeś kiedyś niemowlakiem, albo zajmowałeś się nim, na pewno znajdziesz w
BOBASACH coś dla siebie. Uczta dla oka! Shawn Levy, The Oregonian

Trudno oprzeć się tym dzidziusiom.
BOBASY sprawią, że odzyskasz wiarę w ten zadziwiający, niezwykły i niezaprzeczalnie czarujący gatunek” A. O. Scott, The New York Times
 
Cykl polecają
:
Kreatywka   Pieluszkarnia    Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści      CzasDzieci.pl 
Bookmark and Share

archiwum