kpb

Baranki w pieluchach - Między światamiBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

5 maja - Nicole Kidman i Aaron Eckhart spróbują stawić czoła małżeńskiemu kryzysowi w filmie MIĘDZY ŚWIATAMI Johna Camerona Mitchella.

BILETY: tylko 10 zł!

UWAGA MAMY!
Zachęcamy do kolekcjonowania pieluchowych biletów, dzięki którym każda z Was będzie mogła zdobyć zestawy kosmetyków, podarowane przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA. Wystarczy zebrać 5 biletów, zgłosić się z nimi do Kasy i odebrać swoją nagrodę :-)
czwartek, 5 maja 2011, godz. 11.00

MIĘDZY ŚWIATAMI | RABBIT HOLE
reż. John Cameron Mitchell, USA 2010, 91'

nominacje do Oscara i Złotego Globu za pierwszoplanową rolę kobiecą dla Nicole Kidman

Ekranizacja nagrodzonej Pulitzerem sztuki
ukazująca - podobnie jak filmy American Beauty i Droga do szczęścia - losy małżeństwa na życiowym zakręcie.

Nicole Kidman zachwyca w, okrzykniętej przez krytyków najlepszą w jej dorobku aktorskim, roli kobiety, która po dramatycznym przeżyciu próbuje odnaleźć się na krawędzi dwóch światów. Niezrozumiana przez twardo stąpającego po ziemi męża (Aaron Eckhart), znajduje pocieszenie w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do śmierci jej synka.

Między światami jest wspólnym dziełem reżysera Johna Camerona Mitchella (Shortbus, Cal do szczęścia) i cenionego dramatopisarza Davida Lindsaya-Abaire’a, który na potrzeby filmu adaptował własną sztukę pod tym samym tytułem.

„Porywająca kreacja Kidman, która gra swoją postać na dwóch poziomach. Udaje jej się pokazać bohaterkę w życiu codziennym i coraz bardziej pogrążającą się we własnej jaźni” Kirk Honeycutt, The Hollywood Reporter

Między światami to dwa równoległe światy i dwie wybitne role: Nicole Kidman oraz Aarona Eckharta” Peter Debruge, Variety

„Genialna, dyskretna reżyseria Johna Camerona Mitchella pozwala zabłysnąć aktorom, którzy na pewno zostaną dostrzeżeni w wyścigu oscarowym”
Katey Rich, Cinema Blend
 
Cykl polecają
:
Kreatywka   Pieluszkarnia    Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści      CzasDzieci.pl 
Bookmark and Share

archiwum