kpb

Seans z Radiofonią - Między światamiOd początku kwietnia, w każdą niedzielę, nasz stały Patron - Radiofonia polecać będzie jeden spośród filmów premierowo goszczących na ekranach Kina Pod Baranami. W każdy poniedziałek Barany pokazywać będą film polecany przez Radiofonię. Krótka prelekcja na antenie i pokaz filmu w kinie złożą się na Seans z Radiofonią, czyli coś, co koniecznie trzeba usłyszeć i zobaczyć. 

2 maja o godzinie 20.00, podczas Seansu z Radiofonią, Słuchacze i Widzowie zobaczą MIĘDZY ŚWIATAMI Johna Camerona Mitchella, adaptację nagrodzonej Pulitzerem sztuki z nominowaną do Oscara Nicole Kidman oraz Aaronem Eckhartem w rolach głównych.


Historia kobiety (Nicole Kidman), która po dramatycznym przeżyciu próbuje odnaleźć się na krawędzi dwóch światów. Niezrozumiana przez twardo stąpającego po ziemi męża (Aaron Eckhart), znajduje pocieszenie w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do jej kłopotów. Chłopak oczaruje ją niezwykłą wizją rzeczywistości, która pozwoli bohaterce pogodzić się z przewrotnym losem i odnaleźć upragnioną drogę do szczęścia.

Usłysz i przyjdź i zostań Słuchaczem i Widzem Seansu z Radiofonią!

Bilet na Seans z Radiofonią:
- jak poniedziałkowe bilety w KPB -
10,90 zł
Bookmark and Share

archiwum