kpb

Baranki w pieluchach - ErratumBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

14 kwietnia - ERRATUM Marka Lechkiego z Tomaszem Kotem, najlepszy polski film 2010 roku zdaniem dziennikarzy! 

BILETY: tylko 10 zł!

UWAGA MAMY!
Zachęcamy do kolekcjonowania pieluchowych biletów, dzięki którym każda z Was będzie mogła zdobyć zestawy kosmetyków, podarowane przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA. Wystarczy zebrać 5 biletów, zgłosić się z nimi do Kasy i odebrać swoją nagrodę :-)
czwartek, 14 kwietnia 2011, godz. 11.00

ERRATUM | ERRATUM
reż. Marek Lechki, Polska 2010, 90'

35. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2010: 
Nagroda Dziennikarzy
nagroda za debiut reżyserski
nagroda Stowarzyszenia Zagranicznych Organizatorów Polskich Festiwali

Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" 2010: Nagroda Dziennikarzy
Warszawski Festiwal Filmowy 2010: Nagroda Główna w Konkursie "1-2"
MFF w Pusan 2010: Wyróżnienie Specjalne Jury w sekcji "Flash Forward"
MFF w Chicago 2010: Złota Plakietka w sekcji "Nowi Reżyserzy"

Na kilka dni przed Pierwszą Komunią syna, Michał (Tomasz Kot) powraca w rodzinne strony, aby załatwić sprawę, o którą prosi go szef. Sprawy się jednak komplikują i Michał musi pozostać na miejscu parę dni dłużej. Wędrując po mieście spotyka bliskie mu niegdyś osoby, natrafia na znajome miejsca. Powoli odzywa się w nim coś żywego, coś o czym zapomniał. Próbuje o to zawalczyć.

Pełnometrażowy debiut Marka Lechkiego, autora wielokrotnie nagradzanego Mojego miasta (m. in. Nagroda Specjalna Jury w Gdyni, Srebrny Smok dla najlepszego filmu fabularnego na Krakowskim Festiwalu Filmowym).


 
Cykl polecają
:
Kreatywka   Pieluszkarnia    Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści      CzasDzieci.pl 
Bookmark and Share

archiwum