kpb

Z miłości.. do kina. Barantynki 2011

Z MIŁOŚCI.. DO KINA
CZYLI
BARANTYNKI 2011!
sobota, 12 lutego 2011

Z miłości.. - przybywajcie do kina :-)
Z miłości do kina - też przybywajcie :-)
Pojedynczo i parami!

Barantynki
w Kinie Pod Baranami to filmowy wieczór - dwa nowe obrazy do zobaczenia w miłym towarzystwie, pachnące upominki i szansa wygrania sympatycznej kolacji.

W sobotni wieczór, 12 lutego, pokażemy przedpremierowo nominowany do Oscarów film w reżyserii Lisy Cholodenko WSZYSTKO W PORZĄDKU, czyli jedno z największych wydarzeń amerykańskiego kina ubiegłego roku. Inteligentna i zabawna historia o życiu niekonwencjonalnej rodziny, czerwonym winie i nastoletnich niepokojach egzystencjalnych. Niezwykły duet aktorski Julianne Moore i Annette Bening.

Drugi film to premiera, najnowszy film Sama Mendesa, nagrodzonego Oscarem twórcy American Beauty - PARA NA ŻYCIE (Away We Go). Komediowe i emocjonalne perypetie zupełnie nieprzystosowanych do życia, nieco zwariowanych trzydziestolatków, którzy spodziewają się dziecka. Kiedy ich rodzice oznajmiają, że nie będą pomagać przy noworodku, młodzi wyruszają w fascynującą podróż, by odnaleźć swój sposób na życie.

Na widzów czekać będą upominki przygotowane przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA oraz szansa wygrania kolacji dla dwóch osób w restauracji Main Square, w Pałacu Pod Baranami.Trzy zestawy kosmetyków od firmy Farmona czekają na Widzów Barantynkowego Wieczoru :)


Program:

sobota, 12 lutego

19.15  WSZYSTKO W PORZĄDKU
| THE KIDS ARE ALL RIGHT - przedpremiera! 
reż. Lisa Cholodenko, USA 2010, 106’

Nic i Jules (Annette Bening i Julianne Moore) są małżeństwem i dzielą przytulny podmiejski dom w południowej Kalifornii ze swymi nastoletnimi dziećmi. Dwie mamy i dwójka dzieci tworzą niekonwencjonalną rodzinę. Któregoś dnia, dzieciaki postanawiają odnaleźć swojego biologicznego ojca.
Zabawny, tętniący życiem i wszechstronny portret współczesnej rodziny łączy komediową nieprzewidywalność z dojmującą prawdą emocjonalną.

21.15  PARA NA ŻYCIE | AWAY WE GO - premiera! 
reż. Sam Mendes, USA/Wielka Brytania 2009, 98’

Pozostająca w wieloletnim związku nieco zwariowana para trzydziestokilkulatków spodziewa się dziecka. Kiedy ich rodzice postanawiają opuścić sąsiedztwo, młodzi także wyruszają w szaloną podróż, aby też odnaleźć swoje miejsce do życia.
Film Mendesa to optymistyczny film drogi i ciepła komedia.


BILETY:
pojedynczy seans: 19 zł
(normalny) | 14 zł (ulgowy)
karnet (2 filmy): 32 zł (normalny) | 26 zł (ulgowy)


Partnerzy:

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA
Restauracja MAIN SQUARE
(Pałac Pod Baranami, Rynek Główny 27)
Bookmark and Share

archiwum