kpb

Gotowi na wszystko. Exterminator

tytuł oryginalny: Gotowi na wszystko. Exterminator

reżyseria: Michał Rogalski
aktorzy: Paweł Domagała, Piotr Rogucki, Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało, Krzysztof Czeczot, Piotr Żurawski, Sebastian Stankiewicz, Dorota Kolak

czas trwania: 117 min.
produkcja: Polska 2017
premiera: 2018-01-05
język: polski
in Polish

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku, wirtuoz gitary to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista, codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista wylądował w zakładzie psychiatrycznym,a ostatni członek grupy wyjechał zarabiać za granicę. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile reaktywują zespół i wystąpią na kilku festynach z utworami dalekimi od ich repertuaru. 

 

Na ekranie Paweł Domagała, Krzysztof Czeczot, Piotr Żurawski, Sebastian Stankiewicz, Piotr Rogucki i Agnieszka Więdłocha. 

 

Wcześniej w ramach: Letnie Tanie Kinobranie 2018: tydzień 9

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share