kpb

Podatek od miło¶ci

tytuł oryginalny: Podatek od miło¶ci

reżyseria: Bartłomiej Ignaciuk
aktorzy: Aleksandra Domańska, Grzegorz Damięcki, Roma G±siorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Zbigniew Zamachowski

czas trwania: 101 min.
produkcja: Polska 2018
premiera: 2018-01-26
język: polski
in Polish

Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" 2018: Nagroda Publiczno¶ci, Jantar za główn± rolę męsk± (Grzegorz Damięcki)

Kim tak naprawdę jest Marian? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Mężczyzn±, który wie czego pragnał kobiety? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodz±cym płeć przeciwn±? Oto zagadka, z któr± będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara. Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleĽć odpowiedĽ, zanim sama wpadnie w miłosne sidła? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czym¶ kontrolę?

 

Przewrotna komedia romantyczna z Aleksandr± Domańsk± i Grzegorzem Damięckim w rolach głównych. Na ekranie towarzysz± im Roma G±siorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak oraz Zbigniew Zamachowski.

 

Film prezentowany w ramach: Letnie Tanie Kinobranie 2018: tydzień 3: Czas na miło¶ć

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share