kpb

Podatek od miłości

tytuł oryginalny: Podatek od miłości

reżyseria: Bartłomiej Ignaciuk
aktorzy: Aleksandra Domańska, Grzegorz Damięcki, Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Zbigniew Zamachowski

czas trwania: 101 min.
produkcja: Polska 2018
premiera: 2018-01-26
język: polski
in Polish
info: Letnie Tanie Kinobranie

Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" 2018: Nagroda Publiczności, Jantar za główną rolę męską (Grzegorz Damięcki)

Kim tak naprawdę jest Marian? Facetem do towarzystwa i seksualnym guru, z którego usług korzysta połowa kobiet w stolicy? Mężczyzną, który wie czego pragnał kobiety? A może – po prostu – sprytnym oszustem uwodzącym płeć przeciwną? Oto zagadka, z którą będzie musiała zmierzyć się ambitna inspektor podatkowa Klara. Czy nieustępliwa urzędniczka zdoła znaleźć odpowiedź, zanim sama wpadnie w miłosne sidła? I czy jest przygotowana na to, by po raz pierwszy w życiu stracić nad czymś kontrolę?

 

Przewrotna komedia romantyczna z Aleksandrą Domańską i Grzegorzem Damięckim w rolach głównych. Na ekranie towarzyszą im Roma Gąsiorowska, Magdalena Różczka, Magdalena Popławska, Weronika Rosati, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak oraz Zbigniew Zamachowski.

 

Film prezentowany w ramach: Letnie Tanie Kinobranie 2018: tydzień 3: Czas na miłość

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share