kpb

Wieczór gier

tytuł oryginalny: Game Night

reżyseria: John Francis Daley, Jonathan Goldstein
aktorzy: Rachel McAdams, Jason Bateman, Kyle Chandler, Billy Magnusen, Sharon Horgan, Lamorne Morris, Kylie Bunbury, Jesse Plemons, Danny Huston, Chelsea Peretti, Michael C. Hall

czas trwania: 93 min.
produkcja: USA 2018
premiera: 2018-03-23
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

Maks i Annie umawiają się raz w tygodniu z innymi parami na wspólne gry i zabawy. Aby nieco podgrzać atmosferę, podczas jednego z takich wieczorów charyzmatyczny brat Maksa, Brooks proponuje rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi zbirami i agentami federalnymi. Gdy Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, że to tylko część zabawy, ale czy na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, aby rozwiązać sprawę i odnieść zwycięstwo, powoli staje się jasne, że mylili się, zarówno co do gry, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne reguły, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą w ich życiu albo... ostatnią.

 

W rolach głównych wystąpili Jason Bateman (Szefowie wrogowie, serial Ozark), Rachel McAdams (Spotlight) i Kyle Chandler (Manchester by the Sea).

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share