kpb

Nerve

tytuł oryginalny: Nerve

reżyseria: Henry Joost, Ariel Schulman
aktorzy: Emma Roberts, Dave Franco, Juliette Lewis

czas trwania: 96 min.
produkcja: USA 2016
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

Pulsujący niepokojącą energią wizjonerski thriller, który odkrywa pokusy i niebezpieczeństwa świata rządzonego przez media społecznościowe.  Masz odwagę wejść do gry? A może wolisz tylko patrzeć? 

Nerve zaczyna się od prostego pytania: jesteś Graczem czy Widzem? Z pozoru to niewinna gra online, polegająca na podejmowaniu wyzwań rzucanych przez Widzów. Jednak stawka szybko rośnie, a z nią ryzyko, które trzeba podjąć, by wygrać…czyli przeżyć. 

Vee ma już dość życia w cieniu swej kochającej popularność przyjaciółki Sydney. Pewnej nocy postanawia wyrwać się ze swego poukładanego świata i wyrusza do Nowego Jorku, by wziąć udział w Nerve. Gra zaczyna się od prostych zadań: trzeba pocałować przystojnego nieznajomego, a potem wraz z nim ukraść coś z luksusowego domu towarowego. Zabawa się rozkręca. Vee i jej nowy przyjaciel Ian zyskują coraz większą popularność wśród Widzów, którzy prześcigają się w podbijaniu stawki i wymyślaniu coraz bardziej niebezpiecznych zadań. Wkrótce jednak Vee zdaje sobie sprawę, że stała się obiektem manipulacji.

 

| A high school senior finds herself immersed in an online game of truth or dare, where her every move starts to become manipulated by an anonymous community of "watchers."

 

Pokazy w ramach: Letnie Tanie Kinobranie 2017.
Tydzień 6.: Młode życie

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share