kpb

Niebo istnieje... naprawdę

tytuł oryginalny: Heaven is for Real

reżyseria: Randall Wallace
aktorzy: Greg Kinnear, Connor Corum, Kelly Reilly

czas trwania: 100 min.
produkcja: USA 2014
premiera: 2014-04-16
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

Film Niebo istnieje... naprawdę zrealizowany został na podstawie światowego bestselleru. Książka sprzedała się w 8 mln, przetłumaczona na 35 języków.

To prawdziwa historia Coltona Burpo, chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. Potem mówił o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział.

W rolach rodziców Coltona występują Greg Kinnear (Lepiej być nie może, Mała Miss) i Kelly Reilly (Lot, Sherlock Holmes).

Wbrew pozorom Niebo istnieje... naprawdę nie jest ani kolejną miałką opowieścią z cyklu "Prawdziwe Historie", ani bezrefleksyjną pochwałą religii chrześcijańskiej. Film Randalla Wallace'a to ładna i całkiem niegłupia przypowieść na temat sedna ludzkiej wiary, która paradoksalnie trafi przede wszystkim do ludzi wątpiących i niepewnych. Darek Kuźma, Onet.pl

| Based on the #1 New York Times best-selling book, Heaven is for Real recounts the true story of a small-town father who must find the courage and conviction to share his son't possibly know.

 

Film prezentowany w ramach festiwalu
Letnie Tanie Kinobranie 2020: tydzień 3. T jak tajemnica

 

Wcześniej: Letnie Tanie Kinobranie 2014, tydzień 6: Transgresje, czyli przekraczanie granic, Letnie Tanie Kinobranie 2018: tydzień 6
ZWIASTUN:

Bookmark and Share