kpb

Fuck For Forest

tytuł oryginalny: Fuck For Forest

reżyseria: Michał Marczak

czas trwania: 85 min.
produkcja: Polska/Niemcy 2012
premiera: 2012-11-23

info: Unsound Festival

Warszawski Festiwal Filmowy 2012: najlepszy dokument

 

Młody Norweg Danny opuszcza swoją zamożną, konserwatywną rodzinę, aby rozpocząć nowe życie w największej metropolii wolności, Berlinie. Tam spotyka ludzi z grupy "Fuck For Forest", którzy gromadzą pieniądze na ratowanie przyrody, sprzedając amatorskie porno w Internecie. Wszystkie filmy są własnej produkcji. Lider grupy Tommy wraz z partnerkami Leoną i Natty stworzyli organizację z nadzieją uratowania choćby małej części amazońskiej dżungli. Jednocześnie głęboko wierzą w to, że wyzwolą świat z seksualnych zahamowań.

Danny jest zachwycony: wolny seks w komunie, szczytny cel ratowania świata i wolność od burżuazyjnych wartości. Dzięki entuzjastom z całego świata "Fuck For Forest" udaje się zebrać olbrzymie fundusze. Grupa wybiera się do Amazonii, aby kupić ziemię i oddać ją Indianom za darmo. Wspólna podróż w głąb Amazonii nie jest jednak wolna od konfliktów. Ideowy i praktyczny sens przedsięwzięcia staje pod znakiem zapytania w zetknięciu z rzeczywistością Amazonii.


Strona filmu na Facebooku.

 

| The Polish documentary Fuck for Forest is about an NGO funded in Norway. Based on the idea that sex can change the world, the NGO raises money for environmental causes by selling homemade erotic films on the Internet

 

Film prezentowany w ramach: Unsound Festival 2017
(Wcześniej w cyklu Letnie Tanie Kinobranie 2013,
tydzień 9: O krok od szaleństwa)

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share