kpb

Serce dębu

tytuł oryginalny: Le chêne

reżyseria: Laurent Charbonnier, Michel Seydoux

czas trwania: 80 min.
produkcja: Francja 2021
premiera: 2022-10-07

info: Letnie Tanie Kinobranie

Od ponad dwustu dziesięciu lat w środku lasu rośnie majestatyczny dąb, który daje schronienie jego licznym mieszkańcom. Poczujcie, jak bije „Serce dębu”.


Ten widowiskowy film ma niezwykłą, godną wszystkich filmowych nagród obsadę: wiewiórki, ryjkowce, sójki, mrówki, myszy polne… Cały ten mały, tętniący życiem, brzęczący i cudowny wszechświat zależy od owego dostojnego drzewa, czerpiąc od niego pożywienie i schronienie, od korzeni aż po gałęzie. Poznajcie wpadających z wizytą przyjaciół, zbłąkanych wędrowców, czułych kochanków, złych sąsiadów oraz bezwzględne drapieżniki. Zanurzcie się wszystkimi zmysłami w ten cudowny mikrokosmos.


Serce dębu to spektakularny i wciągający film, który prezentując kolejne cztery pory roku, stanowi liryczną odę do życia, w którym głos zabiera wyłącznie natura.

 

UPOMINKI DLA PIERWSZYCH WIDZÓW!

Dla widzów weekendowych seansów (7-9 października) rozdaliśmy upominki od firmy Dermika. Zdobyły je pierwsze osoby, które zjawiły się na sali na pokazach w piątek (15.15), sobotę (13.20 i 15.15) i w niedzielę (15.15).

 


| Follows many families who inhabit the oak like a home, living together as in a proper society, with problems with the neighbors, education, solidarity, survival, etc.


Prezentowany w ramach festiwalu Letnie Tanie Kinobranie 2023
Tydzień 4: Kolor zielony.


Wcześniej w ramach Festiwal Przyszłości Bomba Megabitowa oraz Serce dębu - pokaz przedpremierowy.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share