kpb

Niewidzialny człowiek

tytuł oryginalny: The Invisible Man

reżyseria: Leigh Whannell
aktorzy: Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen, Harriet Dyer

czas trwania: 124 min.
produkcja: Kanada/Australia/USA 2020
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Kino samochodowe Rozrywka

To, czego nie widzisz, może cię zranić. Laureatka nagrody Emmy – Elisabeth Moss (To my, Opowieść podręcznej) we współczesnej przerażającej opowieści o obsesji. Całość inspirowana jest klasyczną postacią Niewidzialnego Człowieka.


Uwikłana w toksyczną, pełną przemocy relację z bogatym i znakomitym naukowcem, Cecilia Kass (Moss) ucieka od swego męża nocą, by ukryć się w domu siostry (Harriert Dyer) oraz ich wspólnego przyjaciela z młodości (Aldis Hodge). Kiedy jej mąż (Oliver Jakcson-Cohen) popełnia samobójstwo, zostawiając jej fortunę, Cecilia zaczyna się obawiać, że jego śmierć jest oszustwem.


Tymczasem seria niewytłumaczalnych przypadków, które dzieją się wokół kobiety, zaczyna być śmiertelnie niebezpieczna, zagrażając życiu tych, których kocha. Ale jak udowodnić coś, czego udowodnić się nie da? Cecilia, na granicy obłędu, czuje, że prześladuje ją niewidzialny człowiek.


| The film follows Cecilia, who receives the news of her abusive ex-boyfriend's suicide. She begins to re-build her life for the better. However, her sense of reality is put into question when she begins to suspect her deceased lover is not actually dead.

Pokaz w ramach Kina samochodowego Rozrywka - tydzień 2.

Wcześniej w ramach Kina samochodowego Rozrywka - tydzień 1. 


ZWIASTUN:

Bookmark and Share