kpb

Włoskie wakacje

tytuł oryginalny: Made in Italy

reżyseria: James D'Arcy
aktorzy: Liam Neeson, Lindsay Duncan, Micheál Richardson, Valeria Bilello

czas trwania: 94 min.
produkcja: Wielka Brytania/Włochy 2020
premiera: 2020-08-07
in English with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

Liam Neeson, tym razem w cudownej, komediowej odsłonie, w rozgrzewającej serce opowieści o tym, że w malowniczej Toskanii... wszystko można zacząć od nowa!

Malownicza wioska w Toskanii, lokalne wino, najlepsze risotto i włoskie słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce? Robert i jego syn Jack od lat utrzymują kontakt raczej sporadycznie, a jedną z niewielu łączących ich rzeczy jest rodzinna willa w Toskanii. Kiedy Jack wpada w finansowe tarapaty, postanawia odezwać się do ojca i namówić go do sprzedaży domu. Obaj chcą jak najszybciej załatwić sprawę, podpisać odpowiednie papiery i wrócić do swojego londyńskiego życia. Wszystko jednak komplikuje się, gdy na miejscu zamiast pięknego domu, który zapamiętali, zastają kompletną ruinę. Robert i Jack będą musieli spędzić razem więcej czasu niż zakładali i przeprowadzić gruntowny remont, aby sprzedać posiadłość. Wspólne prace idą naprawdę źle, ale zagubionym mężczyznom z pomocą przychodzą mieszkańcy pobliskiego miasteczka, w tym Natalia, właścicielka lokalnej restauracji. Z każdym kolejnym dniem Robert i Jack przekonują się, że tu czas płynie inaczej, to co wydawało się ważne, może poczekać, a Toskania to miejsce, w którym być może warto spróbować wszystkiego od nowa.

| A bohemian artist who travels from London to Italy with his estranged son to sell the house they inherited from his late wife.

 

Wcześniej w ramach Pokazów przedpremierowych (MOS i KPB) oraz Letnie Tanie Kinobranie 2021 - Tydzień 5: Kino Europy.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share