kpb

Sługi wojny

tytuł oryginalny: Sługi wojny

reżyseria: Mariusz Gawryś
aktorzy: Piotr Stramowski, Maria Kania, Paweł Królikowski, Karolina Czarnecka

czas trwania: 98 min.
produkcja: Polska 2019
język: polski
in Polish
info: Kino samochodowe Rozrywka

Pilnie strzeżona tajemnica wojskowa, niewyjaśnione morderstwa i policyjny duet, który nie cofnie się przed niczym, by zapobiec katastrofie.

Wszystko to w najnowszym filmie sensacyjnym twórców hitu Sługi boże w reżyserii Mariusza Gawrysia. W rolach głównych Piotr Stramowski, Maria Kania i Paweł Królikowski.


Znalezione zostaje ciało profesora Jerzego Abramskiego – specjalisty od przeszczepu szpiku i szefa firmy działającej na polu transplantologii. Jest jasne, że mężczyzna został zamordowany. Do sprawy zostaje przydzielony komisarz Samborski, ksywa „Sambor” (Piotr Stramowski). Na miejscu policjant dowiaduje się, że będzie zmuszony poprowadzić śledztwo wspólnie z młodszą aspirant Martą Zadarą (Maria Kania). Mimo początkowych uprzedzeń, para policjantów tworzy niezawodny duet. Wkrótce ginie kolejna osoba z bliskiego otoczenia profesora. Zaczyna się wyścig z czasem. Śledczy wpadają na trop fundacji „Pomocna dłoń” należącej do nieżyjącego naukowca, a sprawą zaczyna interesować się wywiad wojskowy. Niebezpieczna gra nabiera tempa.

 

Pokaz w kinie samochodowym Rozrywka.

 


ZWIASTUN:

Bookmark and Share