kpb

Świat w ogniu

tytuł oryginalny: Angel Has Fallen

reżyseria: Ric Roman Waugh
aktorzy: Gerard Butler, Frederick Schmidt, Danny Huston

czas trwania: 121 min.
produkcja: USA 2019
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Kino samochodowe Rozrywka

Gwiazdorska obsada w zrealizowanej z rozmachem trzeciej odsłonie klasyka kina akcji. Gerard Butler powraca jako agent Mike Banning, który tym razem musi stawić czoła FBI i innym tajnym służbom, w walce o swoje dobre imię i życie prezydenta.


Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie, zakrojona na szeroką skalę walka z  terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek
panujący na świecie. Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku dokonanego przy użyciu najnowocześniejszych technik wojskowych. Giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning.


Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny decydujący atak. Jego jedynym sprzymierzeńcem jest dawno niewidziany ojciec, unikający cywilizacji były żołnierz, który wciąż wiele mógłby swojego syna nauczyć.


| Mike Banning is framed for the attempted assassination of the President and must evade his own agency and the FBI as he tries to uncover the real threat.

 


ZWIASTUN:

Bookmark and Share