kpb

Toy Story 4

tytuł oryginalny: Toy Story 4

reżyseria: Josh Cooley

czas trwania: 100 min.
produkcja: USA 2019
język: angielski
in English without subtitles
info: Original version

Oscary 2020: najlepsza animacja

 

Dobrze znana zarówno młodej, jak i tej nieco starszej widowni, seria Toy Story powraca by po raz kolejny wzruszać, uczyć i bawić. Zabawkowi bohaterowie, przekazani przez Andy’ego w ręce malutkiej Bonni, szybko odnajdują się w nowej rzeczywistości. Tego samego nie można jednak powiedzieć o Sztućku - zrobionej przez dziewczynkę zabawce, która przeżywając poważny kryzys tożsamościowy, ucieka od swojej małej właścicielki.

 

Chudy, Buzz i pozostali zrobią wszystko, by Bonni nie odczuła braku niepokornego przyjaciela. Chudy zawsze znał swoje miejsce na świecie. Jego życie, jak na prawdziwego szeryfa przystało, kręciło się wokół opieki nad Andym, a później Bonni. Gdy pewnego dnia w pokoju Bonni pojawia się nowa zabawka, Sztuciek, nikt nawet nie przypuszcza, że to początek zaskakującej podróży. Nieoczekiwana wyprawa pozwoli Chudemu przekonać się, jak wielki może być świat dla zwykłej zabawki…

 

Film prezentowany będzie w oryginalnej wersji językowej, bez polskich napisów i dubbingu.

 


| Woody, Buzz Lightyear and the rest of the gang embark on a road trip with Bonnie and a new toy named Forky. The adventurous journey turns into an unexpected reunion as Woody's slight detour leads him to his long-lost friend Bo Peep. As Woody and Bo discuss the old days, they soon start to realize that they're two worlds apart when it comes to what they want from life as a toy.
The film will be presented in original version, without Polish subtitles.

 

Pokaz w ramach: Special screening in original version


ZWIASTUN oryginalny:

Bookmark and Share