kpb

Anna

tytuł oryginalny: Anna

reżyseria: Luc Besson
aktorzy: Sasha Luss, Luke Evans, Cillian Murphy, Helen Mirren

czas trwania: 119 min.
produkcja: Francja/USA 2019
premiera: 2019-06-28
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Kino samochodowe Rozrywka

Po Nikicie, Leonie zawodowcu i Lucy, czas na Annę - błyskotliwy thriller szpiegowski w niepowtarzalnym stylu europejskiego mistrza kina akcji, Luca Bessona.


Paryska supermodelka uwikłana w międzynarodową walkę wywiadów podejmuje grę, w której stawką mogą być losy świata.


Luc Besson, specjalista od filmowych silnych kobiet, odkrywca talentu Anne Parillaud, Natalie Portman i Milli Jovovich wprowadza na kinowy firmament kolejną gwiazdę - Sashę Luss jako Annę.


Wczoraj była narkomanką w moskiewskim półświatku. Dziś jest topową modelką w największych paryskich domach mody. Być może żadne z tych wcieleń nie jest prawdziwe. Kim naprawdę jest Anna? Odkryta przez paryskiego łowcę talentów piękna Anna Poliatova błyskawicznie pnie się po szczeblach drabiny sukcesu trafiając do ekskluzywnego kręgu supermodelek. To jednak tylko etap na drodze do prawdziwego celu. Urodą i wdziękiem posługuje się jak niebezpieczną bronią. Ulegają jej najpotężniejsi mężczyźni i najpiękniejsze kobiety. Zna tajemnice o jakich nie śniło się zwyczajnym śmiertelnikom. Uwikłana w walkę dwóch największych światowych potęg wywiadowczych, Anna zdaje sobie sprawę, że dla swoich mocodawców warta jest tyle, ile skrywane przez nią sekrety. Dzięki nim, gdy przyjdzie czas, będzie musiała zmienić zasady gry, w której stawką okaże się jej życie.

 

| Beneath Anna Poliatova's striking beauty lies a secret that will unleash her indelible strength and skill to become one of the world's most feared government assassins.

 

Pokaz w kinie samochodowym Rozrywka.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share